قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > فعال کردن تایید دو مرحله ای در نسخه بتای iOS 10 به از دست دادن گذرواژه اپل آیدی منجر خواهد شد-اخبار IT

فعال کردن تایید دو مرحله ای در نسخه بتای iOS 10 به از دست دادن گذرواژه اپل آیدی منجر خواهد شد-اخبار IT

[ad_1]

اگر به استفاده از روش تایید هویت دو مرحله ای علاقه دارید، توصیه می کنیم در حال حاضر فکر امتحان کردن نسخه ی بتا از iOS 10 را فراموش کنید، چرا که تعداد زیادی از کاربران گزارش داده اند با فعال کردن روش ورود دو مرحله ای دسترسی آنها به Apple ID قطع شده است.

بخش اول این مشکل به باگ موجود در نسخه های مختلف سیستم عامل موبایل اپل باز می گردد که گذرواژه ی کاربر را reset می کند، موضوعی که البته در حالت عادی و به تنهایی غیر قابل بازگشت نخواهد بود. اما مسئله اینجاست که در نسخه ی بتای iOS 10 سیستم موسوم به iForgot اپل برای بازیابی گذرواژه کار نمی کند و این موضوع موجب می شود کاربر پس از reset شدن پسورد راهی برای تغییر یا بازیابی آن نداشته باشد.

کارکنان اپل تاکنون توضیحی در مورد این مسئله ارائه نکرده اند، اما کاربران می گویند بروز مشکل را به اطلاع مقامات مسئول رسانده و آنها در پی رفع آن هستند، در نتیجه اگر از روش تایید دو مرحله ای استفاده می کنید و در نتیجه هنگام استفاده از نسخه ی بتای ios 10 با چنین باگی مواجه شدید تنها می توانید منتظر رفع شدنش توسط سازنده باقی بمانید.

[ad_2] فعال کردن تایید دو مرحله ای در نسخه بتای iOS 10 به از دست دادن گذرواژه اپل آیدی منجر خواهد شد

کپی رایت:
منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *