قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > آخرین آمار پلمب خوابگا‌ه های غیردولتی متخلف

آخرین آمار پلمب خوابگا‌ه های غیردولتی متخلف

آخرین آمار پلمب خوابگا‌ه های غیردولتی متخلف

سایت پیام نورنا : رییس سازمان امور دانشجویان با اشاره به نظارت بر فعالیت خوابگاه‌های غیردولتی و خودگردان گفت: تعداد خوابگاه‌های غیردولتی متخلف نسبت به سال‌های گذشته کاهش داشته است و تعداد خوابگاه‌هایی که از فعالیت آن‌ها در سال 94 جلوگیری شده، کم‌تر از 10 خوابگاه است.

به گزارش سایت پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر مجتبی صدیقی با تاکید بر اینکه نظارت بر خوابگاه های غیر دولتی به دانشگاه‌های مراکز استان‌ها سپرده شده است، افزود: صدور مجوز، توزیع دانشجو در خوابگاه‌های مختلف و نظارت بر خدمات رسانی خوابگاه‌های خودگردان در سال 94 بر عهده دانشگاه مرکز استان گذاشته شد.

وی اظهار کرد: در سال ۹۵ نیز همین روند دنبال خواهد شد و در صورت تخلف، با اعلام صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه‌های مادر، نیروی انتظامی به منظور برخورد با خوابگاه‌های متخلف اقدام می‌کند.

رییس صندوق رفاه دانشجویان در ادامه با اشاره به گزارش‌های ارائه شده درمورد خوابگاه‌های خودگردان متخلف خاطرنشان کرد: گزارش‌هایی که در سال 94 درمورد تخلف خوابگاه‌های غیردولتی و خودگردان به سازمان امور دانشجویان ارائه شد، نسبت به دو سال قبل بهتر بود؛ اما در عین حال به محض اینکه گزارشی از تخلف این خوابگاه‌ها ارائه شود، حتما از طریق دانشگاه استان پیگیری می‌شود.

صدیقی در پایان درمورد تعداد خوابگاه‌های خودگردان و غیردولتی متخلف که پلمب شده‌اند، گفت: تعداد خوابگاه‌های خودگردان و غیردولتی که در سال 94 پلمب شد، کم‌تر از 10 خوابگاه بوده است.

آخرین آمار پلمب خوابگا‌ه های غیردولتی متخلف
منبع: اخبار پیام نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *