چهارشنبه , 1 آوریل 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > اجازه آسیب به کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور را نمی دهیم

اجازه آسیب به کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور را نمی دهیم

اجازه آسیب به کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور را نمی دهیم

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در نشست اعضای هیات علمی و روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان قزوین گفت: با برنامه ریزی های کارشناسی شده در حوزه آموزش و همچنین تلاش در جهت ارتقای استانداردهای آموزشی ، اجازه آسیب به کیفیت آموزشی دانشگاه را نخواهیم داد .

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر بخشی خانیکی در این نشست با تاکید بر مدیریت برنامه ریزی درسی در دانشگاه ، پیگیری تشکیل کلاسهای درس دانشجویان را خواستار شد و تلاش همگان برای تحقق حقوق دانشجویان را توصیه کرد.

دکتر خانیکی با اشاره به حضور حدود ۴۰۰۰ عضو هیات علمی در دانشگاه پیام نور ، کسب رتبه اول کیفیت آموزشی دانشگاه را حاصل تلاش دانشگاه در جهت ارتقاء سطح آموزش و پژوهش دانست و رسالت این دانشگاه را نیز تحقق ارتقاء جایگاه علمی عنوان کرد .

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تجمیع قرنطینه های برگزاری امتحانات در استان قزوین را خوب ارزیابی و تاکید کرد : باید جهت رسیدن به استانداردهای جهانی آموزش ، با کمترین آسیب ممکن ، به سمت آموزش های بدون کاغذ حرکت کنیم .

وی همچنین ارتباط مدیران استانها و معاونین آموزشی مراکز و واحدهای دانشگاه را با معاونت آموزشی سازمان مرکزی امری لازم دانست و تاکید کرد برای اثر بخشی بیشتر این گردهمایی ها و نیز کاهش و صرفه جویی در هزینه ها استفاده از ابزار الکترونیکی همچون ویدئو کنفرانس امری شایسته است .

دکتر خانیکی همچنین تلاش سازمان مرکزی دانشگاه در زمینه راه اندازی رشته های مقطع کارشناسی ارشد در مراکز و واحدهای استانها را از طریق شورای گسترش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یادآور شد و افزود : روسای استانها مقدمات و ملزومات کار را فراهم و همچنین اعضای هیات علمی مرتبط با رشته های مورد نظر را معرفی نمایند تا مراحل راه اندازی مقطع ارشد در آن استانها صورت پذیرد .

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در پایان سخنان خود فعالیت اداره نظارت و ارزیابی در استانها را خواستار شد و در خصوص اثربخشی حضور فعال اعضای هیات علمی در دانشگاه به سبب ارتقاء سطح کیفی آموزشی و تحصیلی دانشجویان ، توضیحات ارزشمندی ارائه داد .

به گزارش ایسنا، دکتر فرهنگ میزانی رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حضور معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با ارائه گزارشی از حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی این استان ، به صورت خلاصه در خصوص نحوه اجرای هرچه بهتر آموزش الکترونیکی در دانشگاه ، ساماندهی پرداخت حق التدریس اساتید ، تجمیع قرنطینه های برگزاری امتحانات مراکز و واحدهای این استان ، تصمیم گیری در خصوص نحوه فعالیت هرچه بهتر واحدهای کوچک دانشگاه ، کیفیت فعالیت های مدیریت گروههای آموزشی و پیگیری راه اندازی رشته های مقطع کارشناسی ارشد ، توضیحات مبسوطی را مطرح نمود .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ،پس از این نشست ، دکتر بخشی خانیکی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه از ساختمان جدید مرکز قزوین و امکانات آموزشی و آزمایشگاهی این مرکز نیز بازدید کرد.

انتهای پیام

اجازه آسیب به کیفیت آموزشی دانشگاه پیام نور را نمی دهیم
منبع: دانشگاه پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *