قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > لحظه شنیدن قبولی در دانشگاه پیام نور، به یادماندنی ترین لحظه زندگی ام است

لحظه شنیدن قبولی در دانشگاه پیام نور، به یادماندنی ترین لحظه زندگی ام است

لحظه شنیدن قبولی در دانشگاه پیام نور، به یادماندنی ترین لحظه زندگی ام است

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : آمنه آسمانی متولد ۱۳۲۷ در شیراز، دانشجوی رشته روانشناسی عمومی این دانشگاه، با بیان مزیت ها و ویژگیهای تحصیل در دانشگاه پیام نور، لحظه شنیدن قبولی دررشته روان شناسی این دانشگاه را به یاد ماندنی ترین لحظه زندگیش دانست.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : آسمانی افزود: همیشه به درس خواندن و ادامه تحصیل علاقه داشتم ، اما شرایط زندگی این امکان را برایم فراهم نکرد ولی امروز بسیار خوشحالم که در این دانشگاه مردمی مشغول تحصیل هستم .
وی که دارای ۵ فرزند دختر و پسر است، بزرگترین آرزویش را ادامه تحصیل در رشته روانشناسی و رسیدن به مدارج عالی می داند تا از این طریق بتواند به کشور و مردم خود خدمت کند .
آسمانی ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه پیام نور که امکان ادامه تحصیل تمامی اقشار جامعه را فراهم کرده است ، افزود: امیدوارم حمایت های همه جانبه بیشتری از این دانشگاه مردمی صورت گیرد.
وی با اینکه سرپرست خانواده است و از فرزند معلول خود نگهداری می کند گفت: همواره با تلاش و پشتکار توانسته ام در مسیر زندگی به موفقیت های زیادی دست یابم.
این دانشجوی رشته روانشناسی عمومی دانشگاه پیام نور شیراز ضمن درس خواندن و شرکت در کلاسهای آموزشی مربی کودک ، در برنامه های فرهنگی و مذهبی از جمله کلاسهای آموزش قرآن و حدیث نیز فعالیت دارد .
وی معتقد است ، بعد از هر شکست باید دوباره بلند شویم و تلاش کنیم و اینکه چند بار شکست می خوریم اهمیتی ندارد، مهم آن است که هر بار برخیزیم و اجازه ندهیم شکست و نا امیدی بر ما چیره شود.

لحظه شنیدن قبولی در دانشگاه پیام نور، به یادماندنی ترین لحظه زندگی ام است
منبع: اخبار پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *