قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > افتتاح همایش ملی شعر آیینی نور به میزبانی دانشگاه پیام نور استان کرمان

افتتاح همایش ملی شعر آیینی نور به میزبانی دانشگاه پیام نور استان کرمان

افتتاح همایش ملی شعر آیینی نور به میزبانی دانشگاه پیام نور استان کرمان

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : دکتر رشیدی نژاد در این مراسم ضمن خیرمقدم به مدعوین و مهمانان و تبریک سالروز ازدواج آسمانی حضرت فاطمه(س) و حضرت علی ابن ابی طالب (ع) با اشاره به ظرفیت ها و توانایی های دانشگاه پیام نور استان کرمان افزود تمامی تلاش این دانشگاه این است تا در سایه همدلی و همزبانی خدمتگزار صدیق دانشجویان عزیز باشد.
دکتر محدثی دبیر اجرایی مراسم حول محور چگونگی برگزاری این همایش گفت همایش شعر آیینی نور با موضوع اهل بیت و ولایت و با هدف ترویج فرهنگ اهل بیت و با توجه به استفاده از اصول زبان شیرین فارسی پس از تایید و اخذ مجوز سازمان مرکزی در اوایل بهمن ۹۳ شروع بکار کرد .
وی افزود: دانشگاه پیام نور استان کرمان با نظر سازمان مرکزی به عنوان دبیرخانه دائمی این همایش انتخاب گردید.
در ادامه آقای رستمی دبیر علمی همایش با اشاره به رونمایی از کتاب برگزیده های شعر آیینی نور در مراسم اختتامیه گفت کمیته علمی مشمول بر اساتید فرهیخته دانشگاه پیام نور و شعرا و اساتید خارج از دانشگاه در سه مرحله به داوری آثار پرداخته و از میان کلیه اثرهای ارسالی به دبیرخانه ،۱۰۲ اثر انتخاب و در کتاب مذکور به چاپ رسیده است که در مراسم اختتامیه همایش رونمایی خواهد شد .
وی افزود ۴۰ اثر برتر در مرحله نهایی با حضور داوران به رقابت خواهند پرداخت که در پایان به ۵ نفر منتخب هدیه و تندیس همایش تعلق خواهد گرفت.

افتتاح همایش ملی شعر آیینی نور به میزبانی دانشگاه پیام نور استان کرمان
منبع: اخبار پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *