چهارشنبه , 1 آوریل 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > تمدید مجدد ثبت درخواست مهمان در نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور

تمدید مجدد ثبت درخواست مهمان در نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور

تمدید مجدد ثبت درخواست مهمان در نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهلت ثبت و درخواست مهمان موقت و مهمان دائم برای نیمسال اول ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور برای کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور برای دومین بار تمدید شد.

مهلت ثبت و درخواست مهمان موقت طبق اعلام سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور از تاریخ ۲۸ شهریورماه لغایت ۱ مهرماه ۹۴ تمدید گردید.

پیش از این نیز مهلت ثبت و درخواست مهمان موقت دانشجویان تا تاریخ ۲۱ شهریورماه تمدید شده بود که به دلیلی مشکلات بسیار زیادی که دانشجویان داشتند این زمان از تاریخ ۲۸ شهریورماه تا تاریخ ۱ مهرماه ۱۳۹۴ مجددا تمدید گردید.

جهت ثبت و درخواست مهمان موقت می توانید درخواست خود را از طریق سیستم گلستان پیام نور ثبت نمایید و برای درخواست مهمان دائم باید به صورت حضوری به مرکز قبولی خود مراجعه کنید تا درخواست شما ثبت شود.

بر اساس شرایط جدید مهمان موقت که توسط سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور (+اینجا) اعلام شده است ، فقط موافقت مرکز مبدا و مقصد لازم می باشد!!

نحوه درخواست مهمان دائم :
برای ارائه درخواست مهمان دائم (مهمان تا پایان تحصیل) باید به صورت حضوری درخواست کتبی به دانشگاه مبدا ارائه دهید.

نحوه درخواست مهمان موقت :
برای ارائه درخواست مهمان موقت (مهمان برای یک ترم) به دو شکل حضوری و غیر حضوری می شود عمل کرد که هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می کند پس بهتر است قبل از انجام هر کاری از دانشگاه خود سوال کنید که حضوری و یا به صورت غیر حضوری در سیستم گلستان باید درخواست بدهید در روش غیر حضوری با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و بعد از ورود به سیستم گلستان از مسیر :

آموزش -> دانشجو -> درخواست ها-> تقاضای انتقال و مهمان -> تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی

نسبت به ثبت در خواست خود اقدام کنید.

تذکر مهم : توجه داشته باشید در صورتی که در سیستم گلستان درخواست مهمان داده باشید تا زمانی که وضعیت شما در سیستم گلستان مشخص نشود که با مهمان شما مبدا و مقصد موافقت کرده است یا خیر ، امکان انتخاب واحد در نیمسال اول ۹۵-۹۴ را نخواهید داشت.

پس بهتر است پس از ثبت درخواست مهمان در سیستم گلستان ابتدا از مبدا بخواهید در سیستم درخواست شما را بررسی کند و اگر موافقت شد از مقصد بخواهید درخواست مهمان شما را بررسی کند.

افزایش شهریه دانشجویان مهمان : دانشجویان کارشناسی پیام نور توجه داشته باشند در صورتی که اقدام به درخواست مهمان کنند شهریه آنها افزایش پیدا خواهد.

تغییر در شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه پیام نور + بخشنامه – کلیک کنید


دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی نیمسال اول ۹۵-۱۳۹۴ دانشگاه پیام نور

نکته ۱ – دانشجویان عزیز دقت داشته باشید : در حذف و اضافه نیز امکان انتخاب واحد بدون محدودیت امکانپذیر می باشد. پس اگر انتخاب واحد نکردید ، در زمان حذف و اضافه می توانید انتخاب واحد نمایید.

نکته ۲ – تاریخ حذف و اضافه نیمسال اول ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور براساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور از ۱۳ مهرماه آغاز و تا ۲۰ مهرماه ۹۴ ادامه خواهد داشت.

قبل از ارسال هر گونه نظر ، به لینک های زیر مراجعه کنید و مطالب رو با دقت مطالعه فرمایید.

سوالات تکراری بدون پاسخ حذف می شوند.

در همین زمینه بخوانید:

آغاز انتخاب واحد نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور / تعداد واحد قابل اخذ

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال ۹۴ پیام نور

پاسخ به سوالات متداول انتخاب واحد نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور

تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۵-۱۳۹۴ دانشگاه پیام نور

کاملترین آموزش تصویری پرداخت دانشگاه پیام نور

تمدید مجدد ثبت درخواست مهمان در نیمسال اول ۹۵-۹۴ پیام نور
منبع: اخبار پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *