چهارشنبه , 1 آوریل 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > آغاز طرح پایش سلامت دانشجویان دانشگاه چمران از اول مهر

آغاز طرح پایش سلامت دانشجویان دانشگاه چمران از اول مهر

آغاز طرح پایش سلامت دانشجویان دانشگاه چمران از اول مهر

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از آغاز اجرای طرح پایش سلامت جسمانی دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه از اول مهرماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، دکترمحمدرضا علم با بیان این‌که هدف از انجام این طرح پیشگیری، تشخیص و درمان به موقع بیماری‌های احتمالی در دانشجویان است، اظهار کرد: این طرح برای دانشجویان ورودی جدید تمام مقاطع تحصیلی و به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

همچنین مسئول مرکز درمان و بهداشت حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز انجام مراحل پایش سلامت را برای انتخاب واحد دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی الزامی دانست.

پوران‌دخت مرتضوی افزود: معاینه جسمانی، معاینه دهان و دندان، اندازه‌گیری قد و وزن و تعیینBMI ، اندازه‌گیری فشارخون و بینایی‌سنجی در طرح پایش سلامت دانشجویان انجام می‌شود.

وی همچنین از دانشجویان خواست که مطابق برنامه زمان‌بندی اعلام‌شده با داشتن فرم کارنامه سلامت مندرج در پورتال حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه به آدرسscu.ac.ir ، به مرکز بهداشت و درمان دانشگاه واقع در معاونت دانشجویی مراجعه نمایند.

به گزاش ایسنا، مطابق برنامه اعلام‌شده دانشجویان دنشکده‌های علوم، علوم آب، علوم ریاضی و کامپیوتر، علوم زمین و کشاورزی از اول تا ۳۰ مهرماه، دانشجویان دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، دامپزشکی و فنی و مهندسی از سوم تا ۲۱ آبان‌ماه و دانشجویان دانشکده‌های اقتصاد و علوم اجتماعی، الهیات و معارف اسلامی، علوم تربیتی و روانشناسی از ۲۳ آبان‌ماه تا ۱۸ آذرماه می‌توانند همه روزه به‌جز ایام تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۸ به مرکز بهداشت و درمان دانشگاه مراجعه کنند.

انتهای پیام

آغاز طرح پایش سلامت دانشجویان دانشگاه چمران از اول مهر
منبع: دانشگاه پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *