قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار پیام نور کشور > راه اندازی مرکز نوآوری پارک هرمزگان در دانشگاه پیام نور بندرعباس

راه اندازی مرکز نوآوری پارک هرمزگان در دانشگاه پیام نور بندرعباس

راه اندازی مرکز نوآوری پارک هرمزگان در دانشگاه پیام نور بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : در این مراسم که دکتر احمد علی پور معاون فناوری و پژوهشی دانشگاه پیام نور کشور، دکتر پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحدهای پارک علم و فناوری، دکتر صمد حمزه ئی رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان و جمعی از اساتید و واحدهای فناور حضور داشتند، فعالیت این مرکز برای جذب ایده های دانشجویان و اساتید از ترم مهر ماه آغاز شد.

دکتر علی پور معاون پژوهش و فناوری کشور با مثبت ارزیابی کردن راه اندازی این مرکز ابراز امیدواری کرد، مرکز نوآوری بتواند در جذب ایده های دانشجویان و هدایت آن ها به سمت کسب و کارهای دانش بنیان گام بر دارد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان نیز در این مراسم گفت: این مرکز در راستای امضای تفاهم نامه منعقد شده بین پارک علم و فناوری و دانشگاه پیام نور راه اندازی شده است.

دکتر حمزه ئی با بیان اینکه تعامل دانشگاه و پارک می تواند در جذب ایده های دانشجویان و اساتید نقش به سزایی ایفا کند، افزود: دانشگاه پیام نور برای راه اندازی این مرکز در شهرستان ها نیز همکاری می کند.

دکتر پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحدهای پارک علم و فناوری هرمزگان نیز در این مراسم با مثبت ارزیابی کردن راه اندازی اولین مرکز نوآوری در دانشگاه پیام نور گفت: هفته پژوهش سال گذشته همزمان با رونمایی از مرکز نوآوری تفاهم نامه ای بین پارک علم و فناوری و دانشگاه های استان با حضور استاندار هرمزگان امضا شد که با پیگیری های صورت گرفته اولین مرکز نوآوری در دانشگاه پیام نور بندرعباس راه اندازی شد.

وی ادامه داد، این مرکز در راستای حمایت از محققان، نوآوران و پژوهشگران با هدف فراهم کردن بستری مناسب برای اجرایی نمودن ایده ها راه اندازی شد.

راه اندازی مرکز نوآوری پارک هرمزگان در دانشگاه پیام نور بندرعباس
منبع: اخبار پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *