پنج‌شنبه , 25 فوریه 2021
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > شکایت اپیک گیمز از اپل در انگلستان راه به جایی نبرد-اخبار IT

شکایت اپیک گیمز از اپل در انگلستان راه به جایی نبرد-اخبار IT

دادگاه تجدید نظر انگلستان اعلام کرد که دعوای حقوقی اپیک گیمر با اپل خارج از حوزه اختیارات آن است بنابراین اپیک نمی‌تواند شکایت خود را در انگلستان دنبال کند.

475 x 120 1 شکایت اپیک گیمز از اپل در انگلستان راه به جایی نبرد اخبار IT

اپیک گیمز اواسط ژانویه ۲۰۲۱ پرونده‌ای علیه اپل در دادگاه تجدیدنظر رقابت (CAT) تشکیل داد تا فورتنایت را در انگلستان به اپ استور برگرداند. اپیک در شکایت خود مدعی شد که تصمیم اپل به حذف فورتنایت غیرقانونی بوده و سعی داشت به نمایندگی از کاربران و توسعه دهندگان انگلیسی که به خاطر «سوءاستفاده اپل و گوگل از قدرت» دچار ضرر و زیان شده‌اند، دادگاه را متقاعد کند.

40444 77907 37171 69640 200813 FortniteiPad xl xl شکایت اپیک گیمز از اپل در انگلستان راه به جایی نبرد اخبار IT

600x120 Digiato 3 شکایت اپیک گیمز از اپل در انگلستان راه به جایی نبرد اخبار IT
iranicard 290 290 شکایت اپیک گیمز از اپل در انگلستان راه به جایی نبرد اخبار IT 290X290 2 1 شکایت اپیک گیمز از اپل در انگلستان راه به جایی نبرد اخبار IT

دادگاه انگلستان می‌گوید که تصمیم گیری در مورد پرونده اپیک گیمز علیه اپل از حوزه اختیارات آن خارج است و تصمیم گیری در مورد این پرونده باید در ایالات متحده گرفته شود. البته اپیک همچنان می‌تواند از بازوی اروپایی اپل یعنی Apple (UK) Limited و گوگل شکایت کند.

اپیک گیمز در بیانیه‌ای گفت که پس از به نتیجه رسیدن شکایت در ایالات متحده، در مورد پیگیری شکایت خود در انگلستان تصمیم گیری خواهد کرد: «ما خوشحالیم که دادگاه اجازه پیگیری پرونده علیه گوگل در انگلستان را داد. اپیک پس از به نتیجه رسیدن پرونده در ایالات متحده، در مورد پیگیری شکایت خود در انگلستان تصمیم گیری خواهد کرد. ما در مسیر متوقف کردن سیاست‌های انحصارطلبانه گوگل و اپل ثابت قدم هستیم و به مبارزه خود برای توزیع عادلانه‌تر اپ‌ها در دنیا ادامه خواهیم داد.»

دعوای حقوقی اپل و اپیک گیمز همچنان در ایالات متحده ادامه دارد. قرار است این دو شرکت تابستان سال ۱۴۰۰ (ژوئیه ۲۰۲۱) در دادگاه با هم روبرو شوند.

شکایت اپیک گیمز از اپل در انگلستان راه به جایی نبرد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *