قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > اسپاتیفای با استراتژی جدیدی دورکاری دائمی کارکنان را ممکن کرد-اخبار IT

اسپاتیفای با استراتژی جدیدی دورکاری دائمی کارکنان را ممکن کرد-اخبار IT

شیوع ویروس کرونا بسیاری از کارکنان در سراسر جهان را دورکار کرده و برخی شرکت‌ها امکان دورکاری دائمی را برای پرسنل خود فراهم کرده‌اند. حالا اسپاتیفای اعلام کرده به کارکنانش آزادی بیشتری می‌دهد و آن‌ها می‌توانند از هرجایی کار کنند.

G10 475x120 اسپاتیفای با استراتژی جدیدی دورکاری دائمی کارکنان را ممکن کرد اخبار IT

اسپاتیفای در بیانیه اخیرش از استراتژی جدیدش خبر داده که «کار از هر جا» (WFA) نام دارد، بنابراین کارکنان می‌توانند از خانه یا دفتر کار کنند و اجباری برای حضور در دفتر وجود ندارد. با این روش جدید کارکنان می‌توانند در زمانی که از کار در خانه خسته شده‌اند، به دفتر بیایند و البته اگر خواستار انجام کارها در خانه باشند، مانعی برای آن وجود ندارد.

به باور اسپاتیفای، کارایی یک کارمند با میزان ساعتی که در دفتر حضور دارد، اندازه‌گیری نمی‌شود. در حقیقت کارایی افراد با آزادی عمل برای تصمیم‌گیری درباره محل انجام کار، افزایش پیدا می‌کند. با توجه به این موضوع چه آینده‌ای در انتظار دفاتر کار اسپاتیفای قرار دارد؟ آیا با گذر زمان خلوت‌تر می‌شوند؟

600x120 Digiato 1 اسپاتیفای با استراتژی جدیدی دورکاری دائمی کارکنان را ممکن کرد اخبار IT
iranicard 290 290 اسپاتیفای با استراتژی جدیدی دورکاری دائمی کارکنان را ممکن کرد اخبار IT 290د290 اسپاتیفای با استراتژی جدیدی دورکاری دائمی کارکنان را ممکن کرد اخبار IT

spotify 2 اسپاتیفای با استراتژی جدیدی دورکاری دائمی کارکنان را ممکن کرد اخبار IT

این کمپانی می‌خواهد فضاهای کاری خود در سراسر جهان را مورد ارزیابی مجدد قرار دهد و روی افزایش پایداری، انعطاف‌پذیری و رفاه تمرکز کند. با توجه به این موضوع، کارکنان در دفاتر می‌توانند راحت‌تر کار کنند و کارایی بالاتری داشته باشند.

این استراتژی جدید اسپاتیفای به کارکنان اجازه می‌دهد که درباره محل انجام کارشان تصمیم بگیرند و در جایی که بهترین عملکرد را دارند، حضور داشته باشند.

در این میان شرکت‌هایی مانند مایکروسافت امکان دورکاری دائمی کارکنان را فراهم کرده‌اند و برخی مانند گوگل، به پرسنل اجازه می‌دهند که تا اواخر سال ۲۰۲۱ دورکار باقی بمانند. با توجه به چنین روندی، پس از پایان همه‌گیری کرونا که البته تاریخ مشخصی برای آن وجود ندارد و شاید تا ۷ سال دیگر بشر همچنان با آن دست و پنجه نرم کند، دورکاری ادامه خواهد داشت و حتی شاید شرایط برای کارکنان دورکار هم بهبود داشته باشند.

اسپاتیفای با استراتژی جدیدی دورکاری دائمی کارکنان را ممکن کرد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *