قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > اینستاگرام صفحاتی که پیام آزاردهنده در دایرکت بفرستند را برای همیشه مسدود می‌کند-اخبار IT

اینستاگرام صفحاتی که پیام آزاردهنده در دایرکت بفرستند را برای همیشه مسدود می‌کند-اخبار IT

اینستاگرام از اتخاذ رویکردی جدی‌تر با آزار و اذیت در این شبکه اجتماعی خبر داده و اعلام کرد از این پس حساب‌هایی را که از دایرکت برای ارسال پیام‌های تهدیدآمیز یا آزار دهنده استفاده کنند، برای همیشه مسدود می‌کند.

G10 475x120 3 اینستاگرام صفحاتی که پیام آزاردهنده در دایرکت بفرستند را برای همیشه مسدود می‌کند اخبار IT

به دنبال برخوردهای نژاد پرستانه با چندین بازیکن فوتبال در انگلیس، اینستاگرام اعلام کرد که قوانین سخت گیرانه‌ای برای حساب‌های کاربری که سایرین را از طریق ارسال دایرکت مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند در نظر گرفته است تا جایی که حتی چنین اکانت‌هایی را برای همیشه مسدود خواهد کرد.

این شبکه اجتماعی محبوب از طریق انتشار پستی، برخورد نژاد پرستانه و آزار و اذیت فوتبالیست‌های انگلیسی را از طریق ارسال پیام مستقیم تایید کرد و افزود:

600x120 Digiato 1 اینستاگرام صفحاتی که پیام آزاردهنده در دایرکت بفرستند را برای همیشه مسدود می‌کند اخبار IT
iranicard 290 290 اینستاگرام صفحاتی که پیام آزاردهنده در دایرکت بفرستند را برای همیشه مسدود می‌کند اخبار IT Comp 1 1 1 2 1 اینستاگرام صفحاتی که پیام آزاردهنده در دایرکت بفرستند را برای همیشه مسدود می‌کند اخبار IT

«نظارت بر پیام‌های مستقیم کار بسیار دشواری است. از سوی دیگر فناوری که برای تشخیص آزار و اذیت در پیام‌های مستقیم به کار برده می‌شود، با فناوری خودکار تشخیص چنین مواردی در بخش نظرات تفاوت‌هایی دارد.»

d3cda6f0 6bcd 11eb b7fd eb48714b62ff اینستاگرام صفحاتی که پیام آزاردهنده در دایرکت بفرستند را برای همیشه مسدود می‌کند اخبار IT

با سیاست جدیدی که اینستاگرام در پیش گرفته، قرار است برخوردهای سخت گیرانه‌تری برای بخش پیام‌های مستقیم در نظر گرفته شود.

پیش از وقوع این اتفاق،‌ زمانی که حساب کاربری گزارشی از آزار و اذیت در بخش دایرکت برای اینستاگرام ارسال می‌کرد، این شبکه اجتماعی به صورت موقت آن حساب کاربری که ایجاد مزاحمت کرده بود را محدود می‌کرد، اما اکنون قضیه فرق کرده و این شرکت می‌گوید حساب‌های کاربری که به صورت مکرر پیام‌های این چنینی ارسال می‌کنند، به صورت دائمی تعلیق خواهند شد.

همچنین اینستاگرام توضیح می‌دهد حساب‌های کاربری که صرفا برای ارسال پیام‌های آزار و اذیت ایجاد می‌شوند نیز غیرفعال خواهند شد. اینستاگرام در تلاش است تا امکان دریافت پیام مستقیم از حساب‌های کاربری که دنبال نمی‌شود را محدود کند. در این صورت کاربران می‌توانند به دلخواه خود،‌ دریافت دایرکت را از اکانت‌هایی که فالور آنها نیستند، برای همیشه غیر فعال کنند.

اینستاگرام صفحاتی که پیام آزاردهنده در دایرکت بفرستند را برای همیشه مسدود می‌کند

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *