قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود-اخبار IT

گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود-اخبار IT

مدت‌هاست خبرهایی در مورد گوشی رول شدنی ال‌جی با نام «Rollable» منتشر می‌شود. آخرین پتنت ثبت شده در رابطه با این دستگاه از موبایلی مجهز به نمایشگر ثانویه در پنل پشتی در کنار ماژول دوربین سه گانه خبر می‌دهد.

G10 475x120 3 گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود اخبار IT

اطلاعاتی که تاکنون در مورد گوشی Rollable منتشر شده نشان می‌دهد که گوشی رول شدنی، به جای نمایشگر تاشو از نمایشگری رول شدنی بهره خواهد برد که طراحی متفاوتی نسبت به گوشی‌های تاشو سایر رقبای بازار همچون سامسونگ و هواوی دارد. در واقع در نگاه اول گوشی رول شدنی شبیه به یک گوشی عادی به نظر می‌رسد، اما پس از باز شدن به یک تبلت کوچک تبدیل خواهد شد.

lg rollable telefoon uittrekbaar scherm  گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود اخبار IT

600x120 Digiato 1 گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود اخبار IT
iranicard 290 290 گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود اخبار IT kerman motor گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود اخبار IT

پتنت جدید اطلاعات کلیدی و مهمی را در مورد این دستگاه ارایه می‌دهد. به نظر می‌رسد گوشی رول شدنی این شرکت از نمایشگر دوگانه بهره می‌برد. در واقع علاوه بر نمایشگر اصلی، احتمالا گوشی جدید ال‌جی از نمایشگر ثانویه‌ای در پنل پشتی برخوردار خواهد بود که کاربران می‌توانند برای پاسخ گویی به تماس‌های تلفنی و انجام برخی کارهای دیگر از آن استفاده کنند و نیازی به استفاده از نمایشگر اصلی دستگاه نداشته باشند.

lg rollable telefoon uittrekbaar scherm 770x584 696x528 گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود اخبار IT

نمایشگر رول شدنی به لطف مکانیزم موتوری داخل گوشی می‌تواند به صورت خودکار باز شده و نمایشگر بزرگ‌تری در اختیار کاربران قرار دهد. با توجه به تصاویر مربوط به پتنت ثبت شده، نمایشگر ثانویه در پنل پشتی دستگاه قرار دارد و تا قسمت ماژول دوربین را می‌پوشاند.

جالب اینجاست که در هیچ یک از تصاویر مربوط به پتنت،‌ خبری از هیچ‌گونه دکمه فیزیکی نیست،‌ هرچند بعید است که محصول نهایی بدون دکمه فیزیکی رونمایی شود.

ال‌جی پیشتر پتنت دیگری از گوشی رول شدنی ثبت کرده بود که در آن Rollable ال‌جی را بدون ماژول دوربین نمایش می‌داد‌، اما در پتنت جدید دستگاهی با ماژول دوربین سه گانه در پنل پشتی دیده می‌شود. درنهایت باید منتظر جزئیات بیشتر و البته دقیق‌تری از این موبایل نوآور باشیم.

گوشی رول شدنی ال‌جی احتمالا به نمایشگر ثانویه مجهز می‌شود

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *