قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > توییت ایلان ماسک ارزش رمزارز دوج کوین را ۵۹ درصد افزایش داد-اخبار IT

توییت ایلان ماسک ارزش رمزارز دوج کوین را ۵۹ درصد افزایش داد-اخبار IT

ارزش دوج کوین (Dogecoin) پس از توییت ایلان ماسک در حمایت از این رمزارز با افزایش خیره کننده ۵۹ درصدی مواجه شد که حتی در دنیای دیوانه‌وار رمزارزها نیز کم سابقه است.

G10 475x120 2 توییت ایلان ماسک ارزش رمزارز دوج کوین را ۵۹ درصد افزایش داد اخبار IT

دوج‌کوین با نماد Рرمزارزی است که امکان تراکنش‌های همتابه‌همتا (P2P) را از طریق یک شبکه غیرمتمرکز فراهم می‌کند. این رمزارز که نام خود را از یک میم اینترنتی وام گرفته و تا همین چند وقت بیشتر به چشم یک شوخی به آن نگریسته می‌شد، به لطف چند توییت پشت سر هم از ایلان ماسک حالا به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

ارزش دوج‌کوین چندی پیش طی ۲۴ ساعت با افزایش قیمت ۶۰۰ درصدی مواجه شده بود و اخیرا هم ایلان ماسک با یک توییت باعث شد بهای هر واحد آن با افزایش ۵۹ درصدی تنها در ۲۴ ساعت به ۰.۰۵۹ دلار برسد. هرچند ارزش آن با فروکش هیجانات کمی کاسته شد اما برخی سرمایه‌گذاران ادعا کرده‌اند تا زمانی که قیمت به هدف اصلی یعنی ۱ دلار نرسد، فروشنده نخواهند بود.

600x120 Digiato 1 توییت ایلان ماسک ارزش رمزارز دوج کوین را ۵۹ درصد افزایش داد اخبار IT
iranicard 290 290 توییت ایلان ماسک ارزش رمزارز دوج کوین را ۵۹ درصد افزایش داد اخبار IT سووم توییت ایلان ماسک ارزش رمزارز دوج کوین را ۵۹ درصد افزایش داد اخبار IT

ماسک که از این افزایش قیمت خوشحال است دیروز تصویری ویرایش شده از فیلم محبوب «شیر شاه» را پست کرد که وی را در حال بالا گرفتن مبم دوج کوین نشان می‌دهد. وی در توییت‌های دیگری نوشت: «دوح کوین کریپتوی مردم است» و «نه بالا نه پایین، فقط دوج کوین.»

2021 02 05 231205 w1200 توییت ایلان ماسک ارزش رمزارز دوج کوین را ۵۹ درصد افزایش داد اخبار IT

توییت‌های ایلان ماسک تنها به افزایش ارزش ابزارهای مالی منجر نشده‌اند و چندی پیش هم پشتیبانی وی از پیام‌رسان سیگنال باعث شد ارزش سهام آن به شدت افزایش پیدا کند. همین مساله برای فروشگاه لوازم دست‌ساز «Ets» پس از تعریف ماسک از آن روی داد. این مساله چندان جای تعجبی ندارد چرا که ماسک نه تنها از محبوبیت بالایی برخوردار است بلکه عنوان ثروتمندترین فرد دنیا را یدک می‌کشد و بسیاری روی توصیه‌ها و نظرات وی برای خرید سهام حساب می‌کنند.

توییت ایلان ماسک ارزش رمزارز دوج کوین را ۵۹ درصد افزایش داد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *