قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > مدیرعامل آنر: تا پایان ۲۰۲۱ از هواوی پیشی می‌گیریم-اخبار IT

مدیرعامل آنر: تا پایان ۲۰۲۱ از هواوی پیشی می‌گیریم-اخبار IT

مدیرعامل آنر می‌گوید هدف این شرکت در سال ۲۰۲۱ پیشی گرفتن از رقبا از جمله مالک سابق یعنی هواوی خواهد بود.

G10 475x120 2 مدیرعامل آنر: تا پایان ۲۰۲۱ از هواوی پیشی می‌گیریم اخبار IT

۲۰۲۱ سال مهمی برای آنر است چون اولین سال استقلال آن از هواوی خواهد بود. این برند حدوداً دو هفته قبل از اولین پرچمدار خود پس از جدایی از هواوی به نام V40 5G رونمایی کرد و برنامه‌های بزرگی برای آینده مثل پیشی گرفتن از هواوی دارد.

اروپا یکی از بازارهای کلیدی برای آنر محسوب می‌شود اما گزارش اخیر شرکت تحقیقاتی Counterpoint نشان می‌دهد که این شرکت جایی در بین پنج صادرکننده بزرگ موبایل در سال ۲۰۲۰ ندارد. این در حالیست که طبق همین گزارش هواوی با وجود تحریم‌ها سومین صادرکننده بزرگ موبایل در سال ۲۰۲۰ بوده است. آنر برای رسیدن به جایگاه‌های بالاتر باید محصولات جدید و متنوع را بدون کمک هواوی و به شکل مستقل عرضه کند و این یعنی دیگر خبری از عرضه موبایل‌های هواوی با برند آنر نیست. اما آیا آنر می‌تواند از پس چنین کاری برآید؟ پاسخ مدیرعامل آنر مثبت است.

600x120 Digiato 1 مدیرعامل آنر: تا پایان ۲۰۲۱ از هواوی پیشی می‌گیریم اخبار IT
iranicard 290 290 مدیرعامل آنر: تا پایان ۲۰۲۱ از هواوی پیشی می‌گیریم اخبار IT 290 290 مدیرعامل آنر: تا پایان ۲۰۲۱ از هواوی پیشی می‌گیریم اخبار IT

Honor V40 مدیرعامل آنر: تا پایان ۲۰۲۱ از هواوی پیشی می‌گیریم اخبار IT

«ژائو مینگ» مدیرعامل آنر در مصاحبه اخیر خود گفت که آنر دیگر در بند محدودیت‌های هواوی نیست و هدف اصلی آن در سال ۲۰۲۱ عرضه محصولات پرچمداری است که توانایی رقابت با محصولات اپل و هواوی را دارند. وی افزود آنر مطمئن است که توانایی پیشی گرفتن از رقبا از جمله هواوی را خواهد داشت.

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهند که آنر می‌خواهد سه موبایل پرچمدار آنر 40، View 40 و موبایل تاشوی «مجیک» را در سال ۲۰۲۱ به صورت جهانی عرضه کند. با اینکه به نظر می‌رسد تمرکز آنر روی عرضه محصولات پرچمدار است، احتمالاً محصولات میان‌رده و اقتصادی را نیز عرضه خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود جانشین آنر 10X لایت، آنر 9A و آنر پلی 4 سال ۲۰۲۱ معرفی شده و تبلت‌های جدید به سبد محصولات این شرکت اضافه شوند.

مینگ همچنین از ورود احتمالی آنر به بازارهای جدید خبر داد و افزود که از ریسک‌های چنین کاری کاملاً آگاه است. با اینکه دسترسی آزاد به قطعات موبایل و سرویس‌های موبایلی گوگل دو عامل تعیین کننده در موفقیت هستند، عرضه محصولات رقابتی را نیز نباید فراموش کرد. از اینرو مینگ اضافه می‌کند که دپارتمان تحقیق و توسعه آنر نیز قوی‌تر خواهد شد.

مدیرعامل آنر: تا پایان ۲۰۲۱ از هواوی پیشی می‌گیریم

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *