قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > رییس کل بانک مرکزی: واردات خودرو به کشور منتفی است-اخبار IT

رییس کل بانک مرکزی: واردات خودرو به کشور منتفی است-اخبار IT

مدت‌ها بود که شایعه از سرگیری واردات خودرو از سال آینده به کشور، شنیده می‌شد. اظهار نظر تعدادی از نمایندگان مجلس درباره این موضوع و زمزمه‌های ایجاد درآمد در دولت از محل واردات خودروهای خارجی، بر صحت این شایعه بیشتر دامن زدند.

G10 475x120 2 رییس کل بانک مرکزی: واردات خودرو به کشور منتفی است اخبار IT

حتی در برهه‌ای از زمان، بحث بر سر دریافت عوارض از خودروهای موجود در مناطق آزاد و اهدای پلاک ملی به آنها هم داغ شد. اما عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی، در تازه ترین سخنان ارزی خود، واردات خودرو در آینده نزدیک را منتفی دانست و بر تمام شایعه‌های قبلی، خط بطلان کشید.

خودروخارجی رییس کل بانک مرکزی: واردات خودرو به کشور منتفی است اخبار IT

600x120 Digiato 1 رییس کل بانک مرکزی: واردات خودرو به کشور منتفی است اخبار IT
290x290 2 رییس کل بانک مرکزی: واردات خودرو به کشور منتفی است اخبار IT bazar 290x290 1 رییس کل بانک مرکزی: واردات خودرو به کشور منتفی است اخبار IT

عبدالناصر همتی در حاشیه مراسم بازدید از کارخانه ایران خودرو، در مورد واردات خودرو، اظهار داشت: واردات خودرو جز اولویت اول ما نیست.

رئیس کل بانک مرکزی افزود: در حال حاضر کشور نیازهای ارزی مهم‌تری دارد، بنابراین تخصیص ارز به واردات خودرو جز اولویت اول ما قرار ندارد و بحث واردات اصلاً مطرح نیست.

همتی در مورد مسدود شدن حساب‌های بانکی فاقد اطلاعات هویتی نیز گفت: از بانک‌های عامل در خواست کرده‌ایم یک ماه فرصت بدهند. به طور جد به دنبال این هستیم جلوی نقل و انتقال پول و کارهای بانکی از طریق کارت‌های بانکی نامعتبر گرفته شود.

رییس کل بانک مرکزی: واردات خودرو به کشور منتفی است

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *