پنج‌شنبه , 25 فوریه 2021
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > شرکت داتین، جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زد-اخبار IT

شرکت داتین، جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زد-اخبار IT

شرکت داتین با هدف توسعه سرمایه‌های انسانی خود، پروژه جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زده است و قصد دارد با جذب نیروی انسانی از سایر استان‌ها، از متخصصین سراسر کشور در کادر فنی شرکت خود استفاده کند.

G10 475x120 2 شرکت داتین، جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زد اخبار IT

داتین بزگترین زیرمجموعه هلدینگ فناپ است که در حوزه تولید نرم‌افزار بانکی، پرداختی و بیمه‌ای فعالیت می‌کند و تاکنون محصولات و خدمات خود را به بانک‌هایی همچون پاسارگاد، سپه، گردشگری، توسعه‌تعاون، قرض‌الحسنه رسالت و رفاه کارگران و بیمه‌هایی همچون کوثر، پاسارگاد، باران و حکمت صبا ارائه کرده است. این شرکت در گام نخست برای توسعه سرمایه‌های انسانی خود، جذب همکار از استان خراسان رضوی را به‌صورت دورکار آغاز کرده و در گام بعد، قرار است این اقدام را در سایر استان‌ها ادامه دهد.

پیش از این داتین سعی کرده بود بدون در نظر گرفتن سابقه کاری و جنسیت و سن نیز نیروی انسانی حاذقی را وارد شرکت کند و با چارچوب‌های کلیشه‌ای برای استخدام افراد مبارزه کند.

600x120 Digiato 1 شرکت داتین، جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زد اخبار IT
mobillet 290x290 شرکت داتین، جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زد اخبار IT 290x290 2 شرکت داتین، جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زد اخبار IT

jadval1 copy شرکت داتین، جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زد اخبار IT

برنامه‌نویس جاوا و دات‌نت، دو عنوان شغلی جذب در استان خراسان رضوی هستند و برای افرادی که می‌خواهند در این سمت‌ها فعالیت خود را آغاز کنند، مهارت‌هایی در نظر گرفته شده که در این دو جدول فوق، مشروح آنها آورده شده است.

اگر علاقه‌مند به همکاری با داتین هستید، به بخش دعوت به همکاری سایت داتین بروید و با انتخاب استان خراسان رضوی، رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

شرکت داتین، جذب همکار از سایر استان‌های کشور را کلید زد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *