قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > دستیار آمازون الکسا اکنون می‌تواند کارهای خانه را بدون اجازه انجام دهد-اخبار IT

دستیار آمازون الکسا اکنون می‌تواند کارهای خانه را بدون اجازه انجام دهد-اخبار IT

آمازون قابلیت‌های جدیدی را برای دستیار شخصی الکسا ارائه کرد که به آن امکان می‌دهد براساس عادت‌ها و درخواست‌های مکرر شما، برخی وظایف مربوط به خانه مانند روشن کردن چراغ‌ها را بدون اجازه انجام دهد.

G10 475x120 2 دستیار آمازون الکسا اکنون می‌تواند کارهای خانه را بدون اجازه انجام دهد اخبار IT

الکسا از سال ۲۰۱۸ قادر به درک این عادات و رفتار روزمره افراد بود اما هیچکدام از وظایف خانه را بدون اجازه انجام نمی‌داد. این به‌روزرسانی باعث می‌شود تا الکسا از درخواست اجازه برای یک کار صرف نظر کرد و به صورت خودکار آن را انجام دهد.

انجام برخی فعالیت‌ها به صورت خودکار توسط الکسا مانند تنظیم دمای محیط، روشن کردن چراغ‌ها و غیره می‌تواند جدا از کاربران عادی برای افرادی مانند سالمندان بسیار مفیدتر باشد. برای فعال کردن این ویژگی باید از طریق اپلیکیشن الکسا آنرا تنظیم کرد.

600x120 Digiato 1 دستیار آمازون الکسا اکنون می‌تواند کارهای خانه را بدون اجازه انجام دهد اخبار IT
290x290 دستیار آمازون الکسا اکنون می‌تواند کارهای خانه را بدون اجازه انجام دهد اخبار IT 290x290 2 دستیار آمازون الکسا اکنون می‌تواند کارهای خانه را بدون اجازه انجام دهد اخبار IT

Echo plus review دستیار آمازون الکسا اکنون می‌تواند کارهای خانه را بدون اجازه انجام دهد اخبار IT

آمازون در کنار توانایی‌های جدید الکسا، سرویس اشتراک امنیتی خود با عنوان Guard Plus را نیز ارائه کرده. با وجود این قابلیت الکسا قادر خواهد بود در مواقع اضطراری مانند تشخیص برخی صداهای خاص به شما هشدار داده یا در مواردی که کسی در خانه نیست از طرف شما با سرویس‌های اورژانس تماس بگیرد. هزینه این قابلیت که ثبت نام آن در اپلیکیشن الکسا انجام می‌شود ۴.۹۹ دلار در ماه است.

همچنین آمازون یک ابزار کنترل انرژی برای الکسا ارائه کرده که میزان مصرف برق دستگاه‌های سازگار و متصل به الکسا را کنترل و ارزیابی می‌کند. برای بهره بردن از این ویژگی باید دستگاه مورد نظر از آن پشتیبانی کند. آمازون لیست کاملی از محصولات سازگار با داشبورد جدید را در سایت خود ارائه کرده است.

آمازون سرویس گارد پلاس را امروز برای کاربران الکسا فعال کرده و این سرویس به مدت یک ماه به صورت آزمایشی در دسترس مشتریان مستقر در ایالات متحده قرار دارد.

دستیار آمازون الکسا اکنون می‌تواند کارهای خانه را بدون اجازه انجام دهد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *