پنج‌شنبه , 25 فوریه 2021
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان-اخبار IT

فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان-اخبار IT

کمپانی مرسدس بنز برای نسل جدید سدان پرچمدار خود یعنی S کلاس فراخوان صادر کرد. به گزارش بیزینس اینسایدر، دلیل این فراخوان وجود نقص در سیستم فرمان خودرو است که در بدترین حالت ممکن، می‌تواند به عدم فرمان‌پذیری و انحراف از مسیر منجر شود.

G10 475x120 2 فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان اخبار IT

آنطور که در فراخوان اشتوتگارتی‌ها آمده، مالکین مدل‌های مشمول باید با هماهنگی قبلی و در اولین فرصت به نمایندگی‌های مرسدس بنز در محل زندگی خود مراجعه کنند. تکنسین‌های این شرکت وظیفه دارند با بررسی دقیق اجزای سیستم فرمان خودرو، در صورت نیاز قطعه معیوب را به طور رایگان تعویض نمایند.

Mercedes Benz S Class 2021 4 فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان اخبار IT

600x120 Digiato 1 فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان اخبار IT
lg 290 290 فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان اخبار IT 290 x 290 فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان اخبار IT

فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس در حالی صادر شده که این خودرو همواره عنوان بهترین و پیشرفته‌ترین مدل تولیدی دنیا در عصر خود را به یدک کشیده است. البته به گفته مرسدس بنز، قطعه معیوب به صورت مونتاژ کامل از یکی از تامین‌کنندگان خریداری و در S کلاس نصب می‌شود و این شرکت نقشی در تولید آنها ندارد.

2021 mercedes benz s class sedan exterior 9 فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان اخبار IT

شاید بدانید ماموریت تولید این نسل از S کلاس به کارخانه تازه‌تاسیس Factory 56 سپرده شده؛ این کارخانه بسیار مدرن که در سیندلفینگن آلمان قرار دارد، با صرف بودجه 730 میلیون یورویی (888 میلیون دلاری) دایملر ساخته شده است. در زمان آغاز به کار، مرسدس بنز مانور زیادی روی راندمان بالا و کیفیت خروجی این کارخانه می‌داد، ولی حالا با فراخوان S کلاس W223 معلوم می‌شود هیچ چیز کامل نیست!

به غیر از S کلاس استاندارد، نسخه لوکس و اشرافی مایباخ نیز در کارخانه سبز و پیشرفته سیندلفینگن مونتاژ می‌شود. از اواخر امسال نیز مدل تمام الکتریکی EQS نیز در این کارخانه تولید خواهد شد. ناگفته نماند یکی از سخنگوهای مرسدس بنز در مصاحبه با بیزینس اینسایدر تعداد مدل‌های مشمول فراخوان را حدود 1400 دستگاه تخمین زده است.

2021 mercedes benz s class sedan exterior 7 فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان اخبار IT

بد نیست اشاره کنیم مرسدس بنز خود را برای عرضه نسخه‌های متنوع‌تری از S کلاس W223 آماده می‌کند. دو نسخه هیبریدی شارژی مزین به نشان AMG مهم‌ترین آنها هستند که با کد S63e و S73e راهی بازار خواهند شد.

فراخوان مرسدس بنز برای S کلاس جدید به خاطر نقص در سیستم فرمان

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *