قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > چگونه تماس های Skype خود را ضبط کنیم؟-اخبار IT

چگونه تماس های Skype خود را ضبط کنیم؟-اخبار IT

41

با استفاده از ویژگی ضبط داخلی برنامه می توانید تماس اسکایپ را ضبط کنید. چندین برنامه شخص ثالث نیز می توانند به شما در گرفتن تماس های صوتی و تصویری کمک کنند. اما بهتر است بدانید ضبط تماس های صوتی یا تصویری در Skype به راحتی نیست.

در گذشته، شما مجبور به استفاده از یک برنامه شخص ثالث بودید، اما اکنون Skype دارای ویژگی ضبط داخلی برای دسک تاپ، تلفن همراه و وب است. این ضبط در اسکایپ به مدت ۳۰ روز ادامه دارد، اما می توان آن را به عنوان یک فایل MP4 برای مراجعه و اشتراک گذاری در آینده ذخیره کرد.

شروع به ضبط کنید

تبلیغات

برنامه Skype را در رایانه یا گوشی همراه خود باز کنید و تماس صوتی یا تصویری را شروع کنید. پس از اتصال، بر روی علامت + (یا نماد بیضی) کلیک کنید و دستور شروع ضبط را انتخاب کنید. پیامی روی صفحه ظاهر می شود تا به شما و شخص دیگر هشدار دهد که در حال ضبط تماس هستید.

2 83 چگونه تماس های Skype خود را ضبط کنیم؟ اخبار IT

ضبط را متوقف کنید

وقتی آماده توقف ضبط هستید، دوباره روی علامت + (یا نماد بیضی) کلیک کنید و دستور Stop record را انتخاب کنید. همچنین می توانید تماس را به راحتی خاتمه دهید.

Screenshot 2021 01 27 How to Record Your Skype Calls چگونه تماس های Skype خود را ضبط کنیم؟ اخبار IT

ضبط فروشگاه

پس از متوقف شدن ضبط ، در پنجره چت Skype برای شما و مخاطب شما ذخیره می شود.

3 71 چگونه تماس های Skype خود را ضبط کنیم؟ اخبار IT

بارگیری ضبط

از آنجا که ضبط فقط ۳۰ روز در اسکایپ ذخیره می ماند، باید آن را به عنوان پرونده ذخیره کنید تا به طور دائمی آن را داشته باشید. با استفاده از نسخه دسک تاپ Skype ، برای گزینه های بیشتر روی نماد سه نقطه در بالا سمت راست تصویر کوچک ویدیو کلیک کنید. ذخیره را برای بارگیری کلیک کنید تا در پوشه Downloads ذخیره شود. Save As را کلیک کنید تا در مکان دیگری قرار گیرد. فایل به عنوان یک فیلم MP4 ذخیره می شود، حتی اگر ضبط صدا باشد.

Screenshot 2021 01 27 How to Record Your Skype Calls 1 چگونه تماس های Skype خود را ضبط کنیم؟ اخبار IT

تبلیغات

چگونه تماس های Skype خود را ضبط کنیم؟

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *