قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید]-اخبار IT

نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید]-اخبار IT

دست‌اندرکاران نشریه اسپانیایی km77 در تازه‌ترین ارزیابی خود به سراغ مدل 2020 از فولکس واگن تیگوان رفته و عملکرد این کراس‌اوور پرطرفدار آلمانی را در تست گوزن بررسی کرده‌اند که نتایج جالب توجهی را به دنبال داشته است.

475 X 120 نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید] اخبار IT

نسخه‌ای که توسط km77 ارزیابی شده، به سری R-Line تعلق دارد. این نسخه نیروی خود را از یک موتور 1.5 لیتری TSI با حدود 150 اسب بخار قدرت دریافت می‌کند، وظیفه انتقال قدرت آن را نیز گیربکس دوکلاچه بر عهده دارد. فولکس واگن این کراس‌اوور کامپکت را با تایرهای پیرلی اسکورپیون راهی بازار می‌کند.

2022 volkswagen tiguan eu 4 نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید] اخبار IT

liara نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید] اخبار IT
Abramad Vdc290x290 نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید] اخبار IT 290x290 6 نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید] اخبار IT

همانگونه که در ویدیوی ضمیمه‌شده می‌توانید مشاهده فرمایید، در تلاش نخست تیگوان R-Line 2020 با سرعت 47 مایل (75 کیلومتر) وارد مسیر مارپیچ می‌شود. با توجه به برخورد به اولین مخروطی و واژگون شدن آن باید گفت کراس‌اوور پرفروش ژرمن‌ها در این تلاش ناکام باقی می‌ماند، هر چند شاید اشتباه راننده را بتوان دلیل اصلی این ناکامی دانست.

Volkswagen Tiguan 2020 Maniobra de esquiva y eslalon km.247.mkv 20201229 020941.174 نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید] اخبار IT

با افزایش سرعت به 48 مایل (77 کیلومتر) در ساعت، فولکس واگن تیگوان R-Line موفق می‌شود بدون انحراف از مسیر یا تماس با مخروطی‌ها، به انتهای مسیر مارپیچ رسیده و نمره قبولی را کسب کند. اما نکته تامل‌برانگیز اینکه سیستم تعلیق این خودرو هنگام تغییر مسیر ناگهانی، بسیار بازی کرده و اتاق آن مدام بالا و پایین می‌رود. این رفتار عجیب که مشابه آن نادر بوده، حسی از عدم اطمینان و بی تعادلی را منتقل می‌کند.

Volkswagen Tiguan 2020 Maniobra de esquiva y eslalon km.247.mkv 20201229 021004.377 نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید] اخبار IT

در تلاش سوم، سرعت اولیه تیگوان به 48.5 مایل (78 کیلومتر) در ساعت افزایش می‌یابد. این افزایش ناچیز سرعت، به بی‌تعادلی بسیار بیشتر و در نهایت انحراف از مسیر منجر می‌شود.

Volkswagen Tiguan 2020 Maniobra de esquiva y eslalon km نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید] اخبار IT
به چرخ‌های سمت راست خودرو دقت کنید، ارتباط آنها با زمین قطع شده است!

در رانندگی اسلالوم، سیستم کنترل پایداری فولکس واگن تیگوان R-Line دخالت زیادی انجام داده و سعی می‌کند با کنترل مداوم سرعت از احتمال واژگونی آن بکاهد. این امر سبب می‌شود رانندگی با تیگوان آنطور که باید روان و لذت‌بخش نباشد. با وجود این البته کراس‌اوور آلمانی با موفقیت به خط پایان مسیر اسلالوم می‌رسد.

نمایشی عجیب از فولکس واگن تیگوان در تست گوزن؛ متزلزل اما موفق [تماشا کنید]

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *