قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > دختر رییس جمهور روسیه به دنبال توسعه نسخه روسی تیک تاک است-اخبار IT

دختر رییس جمهور روسیه به دنبال توسعه نسخه روسی تیک تاک است-اخبار IT

4

در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه های شبکه مجازی برنامه تیک تاک است، که در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل توجه بسیاری از توسعه دهندگان در کشورهای مختلف از جمله روسیه را به خود جلب کرده است. طی خبرهای جدید در آینده نزدیک باید منتظر عرضه نسخه روسی تیک تاک باشیم که در توسعه آن بنیاد تحت مدیریت دختر ولادیمیر پوتین هم نقش دارد.

1 223 دختر رییس جمهور روسیه به دنبال توسعه نسخه روسی تیک تاک است اخبار IT

تیک تاک هنوز با استقبال بالایی از سوی کاربران مواجه می‌شود و همچنین درآمد مناسبی دارد. همین استقبال باعث شده توسعه‌دهندگان از آن ایده بگیرند و به دنبال ارائه برنامه‌های مشابه آن باشند. جدیدترین تلاش در این زمینه مربوط به نسخه روسی تیک تاک می‌شود.

تبلیغات

طبق گزارشی‌های اخیر، این کشور برای ارائه چنین اپلیکیشنی برنامه‌ریزی کرده است. یکی از رسانه‌های برتر روسیه که توسط غول انرژی دولتی این کشور یعنی «گازپروم» مدیریت می‌شود، یک اپ برای اشتراک ویدیوهای کوتاه ارائه خواهد کرد.

نحوه عملکرد و همچنین ویژگی‌های این برنامه مشابه با تیک تاک خواهد بود. علاوه بر گازپروم، یک سازمان روسی به نام بنیاد «Innopraktika» هم در توسعه این اپ روسی نقش خواهد داشت. یکی از موارد جالب، مدیریت این بنیاد به وسیله دختر ولادیمیر پوتین به نام «کاترینا تیخونوا» است.

طبق گفته مدیرعامل گازپروم به نام «الکساندر ژاروف»، توسعه نسخه روسی تیک تاک به خوبی پیش می‌رود. ژاروف همچنین مشارکت بنیاد Innopraktika در توسعه این اپ را تایید کرده. گازپروم یک سرویس به نام «Ya Molodets» را خریداری کرده و از پروژه نرم افزاری آن برای سرعت بخشیدن به توسعه سرویس جدید اشتراک ویدیو خود استفاده می‌کند.

ژاروف از انتشار رسمی نسخه روسی تیک تاک تا دو سال آینده خبر داده و این برنامه همانند تیک تاک از ویدیوهای کوتاه به صورت عمودی پشتیبانی خواهد کرد. در حالی که به تازگی خبر مربوط به این برنامه منتشر شده، مدیرعامل گازپروم به توسعه آن از مدت‌ها قبل اشاره کرده است.

این برنماه جدید روسی  از یکسال پیش آغاز شده است این در حالی اشت ک توسعه‌‌دهندگان در حال مدرن‌سازی و افزودن ابزارها به آن هستند. اما مسئله مهمی که وجود دارد، باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم تا دو سال آینده برنامه‌ای مشابه با تیک تاک هنوز هم مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرد یا خیر؟

تبلیغات

دختر رییس جمهور روسیه به دنبال توسعه نسخه روسی تیک تاک است

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *