قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > نتیجه نظرسنجی: یک فرد معمولی ۴۴ سال از عمرش را صرف تماشای نمایشگرها می‌کند-اخبار IT

نتیجه نظرسنجی: یک فرد معمولی ۴۴ سال از عمرش را صرف تماشای نمایشگرها می‌کند-اخبار IT

محققان با انجام نظرسنجی جدید دریافتند که یک فرد معمولی به طور میانگین ۴۴ سال از عمرش را صرف چشم دوختن به نمایشگر ابزارهای الکتریکی می‌کند.

475 X 120 نتیجه نظرسنجی: یک فرد معمولی ۴۴ سال از عمرش را صرف تماشای نمایشگرها می‌کند اخبار IT

شرکت Vision Direct با نظرسنجی از ۲ هزار بزرگسال آمریکایی میانگین زمانی که آنها به طور روزانه سرگرم استفاده از ابزارهای الکتریکی مختلف می‌شوند را محاسبه کرد. نتایج این نظرسنجی نشان داد که یک آمریکایی معمولی ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه صرف تماشای تلویزیون، ۴ ساعت و ۳۳ دقیقه صرف خیره شدن به موبایل، بیش از ۳ ساعت صرف بازی کردن و تقریباً ۵ ساعت را با لپ‌تاپ سپری می‌کند.

بر اساس یافته‌های تحقیق مورد بحث، آمریکایی‌ها روزانه در مجموع ۱۷ ساعت و ۹ دقیقه را صرف خیره شدن به نمایشگر ابزارهای الکتریکی می‌کنند که با در نظر گرفتن یک سال تقریباً بیش از ۶ هزار و ۲۵۹ ساعت می‌شود. یک آمریکایی به طور میانگین بیش از ۶۰ سال عمر می‌کند بنابراین با در نظر گرفتن آمار سالانه او ۴۴ سال از عمرش را صرف نگاه کردن به نمایشگرها می‌کند.

liara نتیجه نظرسنجی: یک فرد معمولی ۴۴ سال از عمرش را صرف تماشای نمایشگرها می‌کند اخبار IT
290 290 نتیجه نظرسنجی: یک فرد معمولی ۴۴ سال از عمرش را صرف تماشای نمایشگرها می‌کند اخبار IT Abramad Vdc290x290 نتیجه نظرسنجی: یک فرد معمولی ۴۴ سال از عمرش را صرف تماشای نمایشگرها می‌کند اخبار IT

5fe8379c81757 نتیجه نظرسنجی: یک فرد معمولی ۴۴ سال از عمرش را صرف تماشای نمایشگرها می‌کند اخبار IT

نکته جالب اینکه محققان می‌گویند اعداد و ارقام فوق مربوط به قبل از همه گیری کرونا است. به گفته آنها پس از شیوع ویروس کرونا آمریکایی‌ها در دوران قرنطینه روزانه بیش از ۱۹ ساعت را صرف نگاه کردن به صفحه نمایش گجت‌های دیجیتال کرده‌اند.

«Benjamin Dumaine»، از محققان Vision Direct می‌گوید: «ما خوش شانس هستیم که در عصری زندگی می‌کنیم که دیوایس‌های دیجیتال ما را به دنیای بیرون متصل می‌کنند. اگر پاندمی مشابه ۳۰ یا ۴۰ سال اتفاق می‌افتاد مردم انتخاب‌های بسیار کمی برای ارتباط با یکدیگر داشتند.»

بیش از نیمی از شرکت کنندگان نظرسنجی گفته‌اند که زمان استراحت دورکاری را صرف گشت و گذار در فیسبوک می‌کنند. ۴۲ درصد به یوتیوب می‌روند و ۴ نفر از هر ۱۰ نفر حین زمان استراحت (بریک تایم) به توییتر سر می‌زند. ۶ نفر از هر ۱۰ نفر گفته‌اند که به خاطر اعتیاد به ابزارهای الکتریکی با شریک زندگی خود وارد بحث شده‌اند.

نتیجه نظرسنجی: یک فرد معمولی ۴۴ سال از عمرش را صرف تماشای نمایشگرها می‌کند

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *