قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > با مایکروسافت ادیتور مبتنی بر هوش مصنوعی به نویسنده قهاری تبدیل شوید-اخبار IT

با مایکروسافت ادیتور مبتنی بر هوش مصنوعی به نویسنده قهاری تبدیل شوید-اخبار IT

«مایکروسافت ادیتور» ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی است که در مایکروسافت ورد ویندوز 10 شما را به نویسنده بهتری تبدیل می‌کند.

475 X 120 با مایکروسافت ادیتور مبتنی بر هوش مصنوعی به نویسنده قهاری تبدیل شوید اخبار IT

ابزار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی به نام «مایکروسافت ادیتور» (Microsoft Editor) به کاربران برنامه‌های ورد و Outlook در ویندوز 10  کمک می‌کند تا بتوانند بدون اشتباهات تایپی و با رعایت قواعد دستور زبان، متن‌های خود را بنویسند. در ضمن اگر متنی کپی‌برداری شده باشد ابزار هوشمند متوجه می‌شود.

در حال حاضر نسخه فعلی ورد در ویندوز 10 نیز خطاهای قواعد زبان و اشتباهات تایپی را بررسی و های‌لایت می‌کند؛ اما ابزار جدید با کمک هوش مصنوعی می‌تواند به صورت پیشرفته‌تر و با شفافیت بیشتری خطاها را مشخص کرده و پیشنهادهای اصلاحی بدهد. ابزار جدید به کاربران کمک می‌کند نگارش صحیح‌تر و بدون مشکلات ادبی داشته باشند.Microsoft Editor 1 600x400 با مایکروسافت ادیتور مبتنی بر هوش مصنوعی به نویسنده قهاری تبدیل شوید اخبار IT

600x120 Digiato 3 با مایکروسافت ادیتور مبتنی بر هوش مصنوعی به نویسنده قهاری تبدیل شوید اخبار IT
kerman motor با مایکروسافت ادیتور مبتنی بر هوش مصنوعی به نویسنده قهاری تبدیل شوید اخبار IT Wallet 290 loop با مایکروسافت ادیتور مبتنی بر هوش مصنوعی به نویسنده قهاری تبدیل شوید اخبار IT

ابزار قدرتمند مایکروسافت ادیتور پیشتر به صورت نسخه تحت وب ورد در دسترس کاربران قرار داشت؛ اما اینک کاربران می‌توانند از نسخه دسکتاپ آن با ویندوز 10 بهره ببرند. البته این ابزار ابتدا در اختیار کاربرانی قرار میگیرد که جز برنامه Insider ویندوز برای آزمایش نسخه‌های جدید ویندوز قبل از انتشار عمومی هستند.

ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی علاوه بر تشخیص خودکار اشتباهات تایپی و دستور زبان، این امکان را به کاربران می‌دهد که کلمه‌ای خاص را در متن خود انتخاب کرده و با فشردن دکمه‌های Shift + F10 یا Alt + Down، مترادف یا هم ‌معنی آن کلمه را دریافت کنند.

یکی دیگر از قابلیت‌های خوب این ابزار آن است که در صورت کپی بودن متن، می‌تواند آن را تشخیص بدهد. اگر متن نوشته شده، شباهتی به آثار منتشر شده داشته باشد، مایکروسافت ادیتور آن را تشخیص خواهد داد.

کاربران یرای آزمایش قابلیت جدید ویرایشگر مایکروسافت می‌توانند در برنامه Insider ثبت نام کرده و نسخه ویندوز 2010 (بیلد 13328.20000) را اجرا کنند. این ویژگی احتمالا به زودی در دسترس همه کاربران قرار گیرد.

با مایکروسافت ادیتور مبتنی بر هوش مصنوعی به نویسنده قهاری تبدیل شوید

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *