پنج‌شنبه , 21 ژانویه 2021
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > شیائومی و توسعه موبایلی با نمایشگر ۳۶۰ درجه و دوربین پاپ‌ آپ سه‌گانه-اخبار IT

شیائومی و توسعه موبایلی با نمایشگر ۳۶۰ درجه و دوربین پاپ‌ آپ سه‌گانه-اخبار IT

تب و تاب طراحی گوشی‌هایی با طراحی متفاوت در بازار موبایل همچنان ادامه دارد. پتنت اخیر شیائومی نشان می‌دهد ظاهرا چینی‌ها روی گوشی جدیدی با نمایشگر 360 درجه و بهره‌مندی از دوربین پاپ آپ سه گانه کار می‌کنند که اگر به مرحله تولید برسد، گوشی لوکس و لاکچری خواهد بود که حرف اول را از نظر متفاوت بودن طراحی در بازار می‌زند.

475 X 120 شیائومی و توسعه موبایلی با نمایشگر ۳۶۰ درجه و دوربین پاپ‌ آپ سه‌گانه اخبار IT

مستندات مربوط به پتنت شیائومی در اداره مالکیت معنوی از توسعه گوشی هوشمندی با نمایشگر 360 درجه خبر می‌دهد که طراحی متفاوتی با همه گوشی‌های فعلی بازار دارد و پنل جلویی و پشتی دستگاه در نگاه اول از یکدیگر قابل تشخیص نیست.

مهرماه سال گذشته شیائومی می میکس آلفا با طراحی عجیب و متفاوتش رونمایی شد. با وجودی که چینی‌ها قصد داشتند این گوشی هوشمند را در تعداد محدود به بازار عرضه کنند؛ اما هیچ‌وقت این اتفاق نیفتاد. به نظر می‌رسد اکنون این شرکت قصد دارد نسخه ارتقا یافته‌تری از گوشی هوشمند قبلی به بازار عرضه کند.

600x120 Digiato 2 شیائومی و توسعه موبایلی با نمایشگر ۳۶۰ درجه و دوربین پاپ‌ آپ سه‌گانه اخبار IT
290x290 5 شیائومی و توسعه موبایلی با نمایشگر ۳۶۰ درجه و دوربین پاپ‌ آپ سه‌گانه اخبار IT kerman motor شیائومی و توسعه موبایلی با نمایشگر ۳۶۰ درجه و دوربین پاپ‌ آپ سه‌گانه اخبار IT

XIAOMI 600x400 شیائومی و توسعه موبایلی با نمایشگر ۳۶۰ درجه و دوربین پاپ‌ آپ سه‌گانه اخبار IT

یکی از ویژگی‌های جالب این گوشی، دوربین‌های آن است. همان‌طور که تصویر منتسب به پتنت نشان می‌دهد، گوشی هوشمند جدید از دوربین پاپ آپ سه گانه بهره می‌برد و روی نمایشگر خبری از دوربین سلفی یا دوربین‌های پنل پشتی دیده نمی‌شود.

چنین طراحی برای دوربین‌های دستگاه باعث می‌شود که گوشی جدید از طراحی ظاهری خیره کننده‌ و متفاوتی بهره ببرد. سوال مهم این است که آیا گوشی رویایی شیائومی به مرحله تولید خواهد رسید یا به سرنوشت می میکس آلفا دچار خواهد شد؟

نمی‌توان به این سوال پاسخ دقیق و روشنی داد. در حال حاضر تنها اطلاعات مربوط به پتنت دستگاه منتشر شده است و نمی‌توان نظر قطعی در مورد توسعه چنین دستگاهی مطرح کرد؛ اما اگر چنین گوشی هوشمندی به بازار عرضه شود، بی‌شک قیمت بالایی خواهد داشت و قطعا جزو دستگاه‌هایی نخواهد بود که اکثر کاربران بتوانند آن را خریداری کنند.

اگر چینی‌ها بتوانند چنین موبایلی طراحی کنند، دستگاهی لوکس و لاکچری در صنعت موبایل به بازار عرضه کرده‌اند. هرچند انتظار نمی‌رود شیائومی بتواند در سال 2021 چنین گوشی را رونمایی کند.

شیائومی و توسعه موبایلی با نمایشگر ۳۶۰ درجه و دوربین پاپ‌ آپ سه‌گانه

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *