قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > فهرست پرطرفدارترین جستجوهای گوگل در سال 2020 منتشر شد-اخبار IT

فهرست پرطرفدارترین جستجوهای گوگل در سال 2020 منتشر شد-اخبار IT

با نزدیک شدن به پایان سال 2020، گوگل به سنت دیرین خود پرطرفدارترین جستجوهای کاربران را منتشر کرد. فهرست گوگل تصویر روشنی از وقایع سال جاری می‌دهد.

475x120 G10 فهرست پرطرفدارترین جستجوهای گوگل در سال 2020 منتشر شد اخبار IT

در سال که روزهای پایانی آن را سپری می‌کنیم، مردم سراسر جهان شرایط جدید و متفاوتی را به دلیل همه گیری کرونا تجربه کردند. این تغییر وضعیت در رکوردهای جستجوی گوگل نیز به خوبی خود را نشان می‌دهد.

گوگل فهرستی از موضوعات ترند جستجو در دسته‌بندی‌های مختلف منتشر کرده و جای تعجب نیست که نتایج انتخابات آمریکا و ویروس کرونا در این فهرست، بیشترین آمار جستجو را به خود اختصاص داده باشد.

T8 600x120 Digiato فهرست پرطرفدارترین جستجوهای گوگل در سال 2020 منتشر شد اخبار IT
digiatoezgif.com gif maker فهرست پرطرفدارترین جستجوهای گوگل در سال 2020 منتشر شد اخبار IT Comp 1 1 1 2 1 فهرست پرطرفدارترین جستجوهای گوگل در سال 2020 منتشر شد اخبار IT

در بخش اخبار، ویروس کرونا در رتبه نخست بیشترین جستجو و انتخابات آمریکا در رتبه دوم قرار گرفته است. جالب است بدانید در بخش اخبار، «ایران» در رده سوم پرجستجوترین موضوعات قرار گرفته است. بیروت و هانتاویروس به ترتیب در رده‌های چهارم و پنجم ترند گوگل در بخش اخبار قرار گرفتند.

در بخش هنرمندان، نام «تام هنکس» در ابتدای فهرست پرجستجوترین موضوعات مرتبط با بازیگران سال 2020 دیده می‌شود. «واکین فینیکس» بازیگر و تهیه کننده آمریکایی در رده دوم این فهرست بعد از تام هنکس قرار دارد. «آمیتاب باچان» در رده سوم و «ریکی جرویس» کمدین انگلیسی در جایگاه چهارم این فهرست قرار دارد.

ب4 فهرست پرطرفدارترین جستجوهای گوگل در سال 2020 منتشر شد اخبار IT

در فهرست ورزشکاران، نام «رایان نیومن» بیش از بقیه ورزشکاران در سال 2020 از طریق موتور جستجوی گوگل سرچ شده است و بعد از وی نام «مایکل جردن» در رده دوم دیده می‌شود.

در بخش بازی‌ها، نام بازی «در میان ما» در رده اول فهرست ترند گوگل و بعد از آن نام بازی‌های «فال گایز» در رده دوم و بازی «Valorant» در رده سوم دیده می‌شود.

در بخش فیلم‌های سینمایی، رتبه اول از آن فیلم کره‌ای و برنده اسکار «انگل»‌ شد. رتبه دوم به فیلم «1917» تعلق گرفت و فیلم «پلنگ سیاه» محصول 2018 در رتبه سوم جای گرفت.

در کنار موضوعات ترند، کاربران در بخش «چگونه‌ها» به دنبال پاسخ سوالات مختلفی در سال 2020 بودند. یکی از پرتکرارترین سوالات «چگونه به آتش سوزی استرالیا کمک کنیم؟» و در ادامه موضوعاتی همچون کمک به سیاه پوستان، ویروس کرونا، کمک به یمن و … دیده می‌شود.

فهرست کامل ترندهای جستجوی گوگل در سال 2020 را می توانید در این لینک ببینید.

فهرست پرطرفدارترین جستجوهای گوگل در سال 2020 منتشر شد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *