قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد-اخبار IT

گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد-اخبار IT

«گوگل استریت ویو» یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های نمایش نمای خیابان‌ها، موزه‌ها و رستوران‌ها با قابلیت اشتراک گذاری تصاویر توسط کاربران به روز شد.

475x120 G10 گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد اخبار IT

اکثر تصاویر گرفته شده در گوگل مپس استریت ویو با دوربین‌های اختصاصی گوگل گرفته شده‌اند؛ گوگل پیش از این هم گوگل به کاربران اجازه به اشتراک گذاری عکس‌ در استریت ویو را میداد اما بدین منظور دوربین آنها باید از فیلمبرداری ۳۶۰ درجه پشتیبانی می‌کرد. حالا اما همه موبایل‌های سازگار با ARCore که شامل اغلب گوشی‌ها می‌شود، این امکان را دارند.

گوگل در وبلاگ اختصاسی گوگل مپس در مورد بروزرسانی اپلیکیشن استریت ویو در سیستم عامل اندرورید و ویژگی ضبط تصاویر به صورت رسمی اطلاع رسانی کرده است. کاربران برای اضافه کردن تصاویر به اپلیکیشن باید از خود برنامه استفاده کنند تا بتوانند از فناوری مبتنی بر واقعیت افزوده ARCore در اشتراک گذاری تصاویر نمای خیابان بهره ببرند.

600x120 Digiato 1 گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد اخبار IT
290 290 گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد اخبار IT 290X290 گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد اخبار IT

Maldives Connected Photos گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد اخبار IT

برای اضافه کردن تصاویر مربوط به نمای خیابان، کاربران ابتدا باید نسخه بروزرسانی شده استریت ویو را دانلود کنند. تصاویر نمای خیابان باید از طریق اپ استریت ویو ضبط شوند. پس از شروع ضبط، کاربران به راحتی می‌توانند در حین قدم زدن در خیابان، تصاویری از نمای آن منطقه را به برنامه اضافه کنند.

در واقع اپلیکیشن به صورت منظم عکس‌هایی از مسیر حرکت کاربر ضبط می‌کند. امکان مشاهده تصاویر گرفته شده سایر کاربران هم وجود دارد.

Google Maps Street View UK Release Date Price Google Maps Street View Driver Speeding Google Maps Street View Driver UK Glasgow 665575 گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد اخبار IT

گوگل به حفظ حریم خصوصی در بروزرسانی جدید مانند نسخه‌های قبلی توجه نشان داده و قسمت‌هایی از تصاویر که حاوی اطلاعاتی مانند چهره افراد، شماره پلاک خودرو و دیگر داده‌های شخصی است را سانسور می‌کند. گوگل علاوه بر بروزرسانی استریت ویو،‌ اپلیکیشن محبوب گوگل مپس را نیز آپدیت کرده است.

در حال حاضر، امکان اضافه کردن نمای خیابان تنها در دسترس کاربران برخی مناطق از جمله آستین، نیویورک، تورنتو، کاستاریکا، اندونزی و نیجریه قرار دارد؛ اما به زودی سایر کاربران نیز می‌توانند این بروزرسانی را دریافت کنند.

گوگل امکان بارگذاری تصاویر در استریت ویو را برای همه کاربران فراهم کرد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *