قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ارتش ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا مرکز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد-اخبار IT

ارتش ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا مرکز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد-اخبار IT

ارتش ونزوئلا از راه اندازی یک مرکز استخراج پول دیجیتال برای دور زدن تحریم‌های آمریکا و کسب درآمد غیر قابل مسدودسازی خبر داد.

475x120 G10 ارتش ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا مرکز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد اخبار IT

مرکز استخراج ارز دیجیتال ارتش ونزوئلا در مراسمی با حضور مقامات نظامی بلندپایه و مسئولان سازمان ملی نظارت بر دارایی‌های رمزنگاری شده و فعالیت‌های وابسته (Sunacrip) رونمایی شد. یکی از مقامات ارشد ارتش ونزوئلا اعلام کرد که این مرکز به منظور تقویت و خودکفایی ارتش با پشتیبانی آژانس‌های مالی و سازمان‌های قانونگذار راه اندازی شده است.

c0831c9e87 ارتش ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا مرکز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد اخبار IT

600x120 Digiato ارتش ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا مرکز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد اخبار IT
290x290 1 ارتش ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا مرکز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد اخبار IT Cloud home 290x290 1 ارتش ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا مرکز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد اخبار IT

مقام یاد شده افزود استخراج پول‌های دیجیتال در تمام قسمت‌های ارتش برای کسب درآمد غیرقابل مسدودسازی آغاز شده است. وی اضافه کرد که ونزوئلا با استخراج ارزهای دیجیتال به شکل بلادرنگ به کسب درآمد می‌پردازد بنابراین کشورهای غربی قادر به مسدودسازی منابع مالی نخواهند بود.

مجلس مؤسسان ونزوئلا (ANC) حدوداً دو ماه قبل از قانون جدیدی برای احیای اقتصاد ونزوئلا بوسیله ارزهای دیجیتال رونمایی کرد و نیکلاس مادورو رییس جمهور این کشور از آن به عنوان ابزاری برای مبارزه با تحریم‌های آمریکا یاد کرد. تحریم‌های آمریکا از سال ۲۰۱۷ تاکنون تأثیر منفی قابل ملاحظه‌ای بر اقتصاد این کشور گذاشته‌اند و بر اساس برخی گزارش‌ها حدود ۱۱۶ میلیارد دلار ضرر به اقتصاد این کشور وارد کرده‌اند.

استخراج یا استفاده از بیت کوین برای دور زدن تحریم‌ها موضوع جدیدی نیست. اواسط شهریور ماه سال ۹۷ برخی از کارشناسان فناوری در آمریکا مدعی شدند که ایران، کره شمالی، روسیه و ونزوئلا به منظور مقابله با تحریم‌های ایالات متحده روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده و حتی ائتلاف تشکیل داده‌اند.

ارتش ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا مرکز استخراج ارز دیجیتال راه‌اندازی کرد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *