قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده-اخبار IT

آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده-اخبار IT

وقتی والپیپرهای ثابت با هر کیفیتی که باشند، حسی درونتان به وجود نمی‌آورند، چرا والپیپر زنده را امتحان نکنید؟ شاید مصرف باتری بالاتر برود اما حداقل از نگاه کردن به صفحه گوشی لذت خواهید برد. با فرض اینکه قرار دادن والپیپر زنده را پذیرفته باشید، حالا سؤال پیش می‌آید که آن‌ها را از کجا بگیرید؟

475x120 G10 آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده اخبار IT

پاسخ ساده است: اپلیکیشن Walloop یکی از بزرگترین مراجع والپیپر زنده (و حتی غیر زنده!) است که می‌توانید به سراغش بروید. این اپلیکیشن اندرویدی قریب به 1000 والپیپر را در خودش گنجانده تا بتواند تمام سلیقه‌ها را پوشش بدهد.

44423 1 آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده اخبار IT

600x120 Digiato 3 آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده اخبار IT
290 290 آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده اخبار IT kerman motor آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده اخبار IT

Walloop کلکسیون والپیپر زنده اش را در دسته‌بندی‌های مختلفی ارائه کرده؛ از تصاویر طبیعت و زمین گرفته تا تصاویر آبسترده و فانتزی و ویدیو گیم‌های مشهور. حتی یک دسته‌بندی به طور ویژه به تصاویر مناسب برای نمایشگرهای سوپر امولد اختصاص پیدا کرده که سیاه و رنگ‌های با جلوه نئونی به شدت در آن خودنمایی می‌کنند.

در Walloop می‌توانید با جستجو در میان این تصاویر، هر کدام را که خواستید مستقیما روی صفحه خانه و همینطور روی لاک‌اسکرین بنشانید. اپلیکیشن تمام والپیپرها (هم زنده هم غیر زنده) را دانلود و در گالری ذخیره می‌کند تا در صورت لزوم بتوانید راحت بینشان جابجا شوید. ضمنا امکان تبدیل مستقیم ویدیو به والپیپر زنده هم برایتان وجود دارد.

Walloop فقط برای یک هدف و آن هم رساندن بهترین والپیپرها به شما ساخته شده و بیشتر از این هم کاری برایتان انجام نمی‌دهد. این یعنی نباید انتظار ویژگی‌های بیشتری مثل جستجوی والپیپر با کلیدواژه یا تعیین میزان شفافیت والپیپر و چیزهای دیگر را از آن داشته باشید.

432435 1 آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده اخبار IT

Walloop از نظر رابط کاربری و تجربه کاربری، خصوصا در نسخه رایگان (که تبلیغات تمام صفحه‌اش دمار از روزگارتان در می‌آورند) واقعا ضعیف است و ظاهرا توسعه‌دهندگانش ابایی از این موضوع ندارند، چرا که یک نسخه پولی (موسوم به Walloop Prime) با همان رابط کاربری در کار است که هفت یورو بابت نصب هم از شما طلب می‌کند.

اما در همین نسخه پولی به والپیپرهای زیبا و نفسگیری برخورد می‌کنید که در جای دیگر نخواهید کرد. شاید روی همین حساب بتوانید با رابط کاربری ضعیف اپلیکیشن کنار بیایید و بیشتر از محتوایی که ارائه می‌کند لذت ببرید.

Walloop در اصل به صورت رایگان منتشر شده که با تماشای تبلیغات، می‌توانید از بخشی از محتوای آن استفاده کنید. اما نسخه ماد شده Walloop Prime را هم می‌توانید با جستجو در اینترنت به دست بیاورید.

فراموش نکنید که Walloop به غیر از والپیپر زنده، آرشیو نسبتا خوب و باکیفیتی از والپیپرهای ثابت (از جمله تصاویر 4K) هم دارد که همین موضوع ارزش نصب این اپ را بالاتر می‌برد. نسخه رایگان اپ را می‌توانید از لینک پایین دانلود کنید. توجه داشته باشید که استفاده از تمام امکانات نیازمند تغییر آی پی شماست.

Walloop Logo آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده اخبار IT
  • Walloop Live Wallpapers 4K & 3D
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون‌برنامه‌ای)
  • سازنده: Walloop
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 5.3 مگابایت

دانلود

googleplay badge آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده اخبار IT
آشنایی با اپلیکیشن Walloop؛ کلکسیون زیباترین والپیپرهای زنده

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *