قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > سامسونگ احتمالا معرفی گلکسی زد فلیپ را به تاخیر می‌اندازد-اخبار IT

سامسونگ احتمالا معرفی گلکسی زد فلیپ را به تاخیر می‌اندازد-اخبار IT

طرفداران سامسونگ بی‌صبرانه منتظر رویداد «آنپکد2021» و خصوصا معرفی نسل بعدی گوشی هوشمند تاشو گلکسی زد فلیپ هستند؛ اما آخرین گزارش‌ها خبر از به تاخیر افتادن تاریخ رونمایی می‌دهد.

475x120 G10 سامسونگ احتمالا معرفی گلکسی زد فلیپ را به تاخیر می‌اندازد اخبار IT

براساس گزارش منتشر شده از سوی «TheElec»، به نظر می‌رسد خبری از معرفی گلکسی زد فلیپ در رویداد آنپکد که احتمالا اوایل ژانویه 2021 برگزار می‌شود، نخواهد بود.

بهمن ماه سال گذشته، سامسونگ در رویداد آنپکد 2020 دست پر ظاهر شد و در کنار رونمایی از گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S20، مهمان ویژه دیگری یعنی گلکسی زد فلیپ، دومین گوشی تاشوی خود را معرفی کرد.

600X120 Digiato سامسونگ احتمالا معرفی گلکسی زد فلیپ را به تاخیر می‌اندازد اخبار IT
290 290 سامسونگ احتمالا معرفی گلکسی زد فلیپ را به تاخیر می‌اندازد اخبار IT New 9 سامسونگ احتمالا معرفی گلکسی زد فلیپ را به تاخیر می‌اندازد اخبار IT

به نظر می‌رسید بهمن‌ماه امسال نیز به سنت سال گذشته، کره‌ای‌ها در رویداد آنپکد، نسل بعدی این دو گوشی هوشمند را با خود روی صحنه بیاورند و رونمایی کنند؛ اما گزارش جدیدی که از سوی TheElec منتشر شده، خبرهای دیگری را منعکس می‌‌کند.

Digipic SamsungGalaxyZFlip 01 800x450 سامسونگ احتمالا معرفی گلکسی زد فلیپ را به تاخیر می‌اندازد اخبار IT

این منبع در گزارش خود دلیل عدم معرفی نسل جدید گلکسی زد فلیپ را مشخص نکرده اما این احتمال وجود دارد که سامسونگ برای اینکه تمام توجهات به نسل جدید گلکسی S مطعوف شده و فروش آن تحت تاثیر فلیپ قرار نگیرد این تصمیم را اتخاذ کرده باشد.

از زمان معرفی نسل اول گوشی‌های تاشو گلکسی زد فلیپ مدت زمانی می‌گذرد و کره‌ای‌ها زمان کافی برای نظرسنجی و گرفتن فیدبک از کاربران خود داشته‌اند؛ پس شاید یکی از دلایل این تاخیر در تاریخ رونمایی به تغییرات احتمالی نسخه جدید مربوط باشد.

به نظر می‌رسد نسل جدید گلکسی زد فلیپ سه ماهه اول 2021 رونمایی می‌شود؛ اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست.

گلکسی فولد به عنوان نخستین گوشی‌ تاشو کره‌ای‌ها چندین بار مورد بازبینی قرار گرفت تا بتواند قدرتمندتر در بازار ظاهر شود. برخی کاربران انتقادهایی به نسل اول گلکسی زد فلیپ وارد کرده‌اند، شاید سامسونگ قصد دارد نسل بعدی این گوشی هوشمند را نیز با تغییرات مورد نظر کاربران به بازار عرضه کند.

سامسونگ احتمالا معرفی گلکسی زد فلیپ را به تاخیر می‌اندازد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *