چهارشنبه , 20 ژانویه 2021
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد-اخبار IT

برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد-اخبار IT

یکی از جذاب‌ترین مسابقه‌های عکاسی در سراسر جهان، مسابقه بین المللی عکاسی منظره است. امسال نیز همچون سال‌های گذشته، در رقابتی بی‌نظیر، عکاسان بسیاری در هفتمین دور مسابقه عکاسی منظره شرکت کردند.

475x120 G10 برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد اخبار IT

«کلوین یوئن» هنرمند هنگ کنگی از سوی هیات داوران، برنده جایزه بهترین عکس سال شد. این عکاس 24 ساله در تاریکی شب، عکسی زیبا از درختان گرفته بود و توانست نظر هیات داوران را به خود جلب کند.

گ12 برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد اخبار IT

600X120 Digiato برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد اخبار IT
kerman motor برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد اخبار IT New 4 برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد اخبار IT

«پیتر ایست وی» مسئول هیات داوران مسابقه می‌گوید:

«تعداد عکس‌های زیادی در مسابقه امسال شرکت کردند. امسال نسبت به سال‌ قبل در حدود 3800 عکس بیشتر برای مسابقه ارسال شده بود. شاهد تنوع خوبی هم از نظر موضوع انتخاب شده برای عکاسی و هم از نظر سبک عکاسی بودیم.  عکاسی منظره می‌تواند به شکل قدرتمندی، تغییرات مختلف آب و هوایی که روی کره زمین رخ می‌دهد، ثبت کند.»

در این مسابقه، هر سال یکی از عکس‌های گرفته شده به عنوان عکس سال انتخاب می‌شود. همچنین معمولا هیات داوران تعداد زیادی عکس را به عنوان برترین عکس‌های گرفته شده معرفی می‌کنند.

گ10 برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد اخبار IT

هیات داوران در حدود 110 عکس را به عنوان عکس‌های برگزیده سال انتخاب کردند. در بین عکس‌های گرفته شده تصویر درختی افسانه‌ای در جنگل مورتیمر انگلیس دیده می‌شود ه توسط «دیوید جونز» گرفته شده است.

گ1 برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد اخبار IT

عکس گرفته شده از رودخانه‌ای زیبا در منطقه کوهستانی ایسلند توسط «کای هورنونگ» عکاس آلمانی نیز جزو برترین‌های این دور مسابقات بود.

گ28 برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد اخبار IT

همچنین در بین تصاویر منتخب از سوی هیات داوران، عکسی زیبا از رعد و برق و همزمان رنگین کمان کامل دیده می‌شود که توسط یکی دیگر از عکاسان شرکت کننده در مسابقه امسال گرفته شده است و می‌تواند طبیعت را در زیباترین وضعیت خود مستند سازی کند.

در ادامه می‌توانید برخی از برترین عکس‌هایی که در مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 از سوی داوران انتخاب شده‌اند، مشاهده کنید.

برندگان مسابقه بین‌المللی عکاسی منظره 2021 مشخص شد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *