چهارشنبه , 20 ژانویه 2021
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > صنعت خودرو چین؛ از کپی برداری تا تصرف بازار جهان [تماشا کنید]-اخبار IT

صنعت خودرو چین؛ از کپی برداری تا تصرف بازار جهان [تماشا کنید]-اخبار IT

این روزها چینی ها  در حال بعلیدن تمامی صنایع جهان هستند، در مورد صنعت خودروسازی کار به جایی رسیده که طراح های اروپایی ماشین های لوکس بنز و بی ام و رو مطابق با سلیقه چینی ها طراحی می کنند و به نظر بقیه مشتری ها در خصوص زشت بودن این خودروهای تازه، اهمیت چندانی نمیدهند.. این در حالیست که چینی ها هم در نهایت آرامش، هر خودرو جدید غربی را ظرف مدت کوتاهی مورد کپی برداری قرار می دهند. در این ویدیو به سیر تحولات صنعت خودرو چین می پردازیم.

475x120 G10 صنعت خودرو چین؛ از کپی برداری تا تصرف بازار جهان	[تماشا کنید] اخبار IT

[embedded content]

طی سال های اخیر و از زمانی که تکنولوژی ماشین های برقی فراگیر شده، چینی ها حداقل در صنعت خودروسازی به درجه تازه ای از استقلال رسیده اند، این مساله در کنار دسترسی شرکت های چینی به منابع معدنی قاره افریقا و باعث شده تا خودروسازان چینی توانایی ساخت باتری های ارزون قیمت تری رو نسبت به خودروسازهای غربی داشته باشند، البته بخشی از این مساله به روش های غیر انسانی استخراج مواد معدنی در کشورهای فقیر افریقایی مربوط می شود.

در این زمینه توصیه میکنیم، مقاله تجارت خونین کبالت را مطالعه بفرمایید.

600X120 Digiato صنعت خودرو چین؛ از کپی برداری تا تصرف بازار جهان	[تماشا کنید] اخبار IT
marto opz3 1 صنعت خودرو چین؛ از کپی برداری تا تصرف بازار جهان	[تماشا کنید] اخبار IT 320 320 صنعت خودرو چین؛ از کپی برداری تا تصرف بازار جهان	[تماشا کنید] اخبار IT
صنعت خودرو چین؛ از کپی برداری تا تصرف بازار جهان [تماشا کنید]

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *