قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه-اخبار IT

آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه-اخبار IT

روشنایی صفحه گوشی چیزی است که احتمالا در طول شبانه‌روز، چندین مرتبه تغییرش می‌دهیم؛ حالا این تغییر می‌تواند به طور دستی باشد یا اینکه گوشی به طور خودکار این کار را برایمان انجام بدهد. اما به غیر از روش دستی و اتوماتیک، روش سومی هم هست که موضوع مقاله معرفی اپلیکیشن امروز ماست.

475x120 G10 آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه اخبار IT

برای کنترل روشنایی صفحه گاهی می‌توان دست به دامن اپ‌های شخص ثالث شد و این کار را به آن‌ها سپرد. در این صورت حداکثر کنترل روی روشنایی صفحه را بدست خواهید آورد. اپلیکیشن Brightness Control برای اندروید همین مزیت را برای اندرویدی‌ها به ارمغان می‌آورد.

Brightness Control در واقع نسخه رایگان اپلیکیشن Brightness Manager از یوگش داما، توسعه‌دهنده مستقل هندوستانی است. کاری که این اپ انجام می‌دهد، کار ساده‌ای است: به شما اجازه می‌دهد که تنظیمات روشنایی را «برای هر اپلیکیشن» به طور مجزا زمانبندی کرده و میزان روشنایی را تعیین کنید.

600X120 Digiato آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه اخبار IT
kerman motor آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه اخبار IT 290x290 3 آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه اخبار IT

43434 آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه اخبار IT

اپلیکیشن بعد از نصب چند دسترسی از شما می‌خواهد، از جمله Usage Access تا بداند اپلیکیشنی که در حال اجراست چه چیزی است. با دادن دسترسی‌های لازم به Brightness Control، لیست تمام اپ‌های نصب شده برایتان ردیف می‌شود تا هر کدام را که خواستید مشمول قوانین استثنایی کنید. به طور مثال، می‌توانید کاری کنید که اپ کتابخوان شما به محض باز شدن در 100 درصد روشنایی صفحه باشد.

یا اینکه این اتفاق فقط در ساعات مشخصی از روز یا شب بیفتد. حالا تصور کنید که برای 10 اپلیکیشن چنین قوانینی گذاشته باشید. در این صورت لازم نیست با هر بار باز و بسته کردن هر کدام از این اپلیکیشن‌ها خودتان را درگیر کم و زیاد کردن نور صفحه کنید چرا که قوانین را از قبل تعیین کرده‌اید. Brightness Control در نسخه رایگان فقط ویژگی تعیین نور هر اپلیکیشن را ارائه می‌کند.

اما اگر خواستار زمانبندی روشنایی باشید باید نسخه پولی را بخرید که 0.69 پوند قیمت دارد، یعنی تقریبا یک دلار آمریکا. اگر از کم و زیاد کردن دائم روشنایی صفحه عاصی شده باشید، احتمالا دسترسی به چنین قابلیت‌هایی ارزش یک دلار هزینه کردن را برایتان داشته باشد.

بد نیست بدانید که توسعه‌دهنده این اپلیکیشن محصولات خوب دیگری هم دارد که می‌توانید در این لینک آن‌ها را مشاهده کنید.

unnamed 22 آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه اخبار IT
  • Brightness Control Free
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Yogesh Dama
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 2.4 مگابایت

دانلود

googleplay badge آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه اخبار IT
آشنایی با اپ Brightness Control؛ زمانبندی و کنترل کامل روی روشنایی صفحه

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *