سه‌شنبه , 1 دسامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد-اخبار IT

اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد-اخبار IT

اوایل مهرماه مسنجر فیسبوک با بخش دایرکت اینستاگرام ادغام شد و قدمی بزرگ در تجربه کاربری بهتر برای کاربران فراهم گردید. اکنون، کاربران اینستاگرام در آخرین بروزرسانی سه قابلیت جدید دیگر در اختیار خواهند داشت.

475x120 G10 اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد اخبار IT

فیسبوک وعده داده بود که تجربه کاربری با پیام رسان خود را ساده‌تر می‌کند تا بتواند رضایت مخاطبانش را جلب کند و با ادغام مسنجر فیسبوک و بخش دایرکت اینستاگرام وعده خود را عملی کرد. اکنون مسنجر یکپارچه اینستاگرام از قابلیت‌های جدید ارسال پیام پنهان شونده، تنظیم تم برای چت و تماشای گروهی ویدیو پشتیبانی می‌کند.

یکی از ویژگی‌های جدید Watch Together نام دارد که به کاربران این امکان را می‌دهد بتوانند با دوستان خود سریال‌های تلویزیونی و محتوای ویدیویی متنوع را در IGTV و Reels مشاهده کنند. کاربران می‌توانند با دوستان خود از طریق چت تصویری در قسمت پایین پلیر درارتباط زنده باشند.

600x120 Digiato 2 اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد اخبار IT
320 320 اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد اخبار IT 265x265 9X اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد اخبار IT

ت2 1 اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد اخبار IT

Vanish mode یکی دیگر از قابلیت‌های جدید اینستاگرام است و همان‌طور که از نامش پیدا است می‌تواند به صورت خودکار چت‌های دایرکت اینستاگرام را بعد از آنکه کاربر آنها را مشاهده کرد، حذف کند و این قابلیت پس از ارسال عکس، پیام صوتی، ایموجی و استیکر و رویت شدن توسط دریافت کننده، همه پیام‌ها را فورا حذف می‌کند.

یکی دیگر از قابلیت‌های جدید Chat themes است که تم‌های مختلف چت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یکی از تم‌های مطرح TinyTAN است که شخصیت‌های دوست داشتنی دارد.

ت1 1 اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد اخبار IT

درحال حاضر قابلیت‌های جدید تنها در دسترس کاربران ایالات متحده و برخی کشورها قرار دارد ولی به زودی در دسترس کاربران سایر کشورها نیز قرار خواهد گرفت.

علاوه بر سه قابلیت جدید، هفته قبل گفته شد که صفحه اصلی اینستاگرام با اضافه شدن گزینه‌های جدید دگرگون شد. این شبکه‌ اجتماعی تب‌های «Reels»، «Shop» و موارد دیگری را به صفحه اصلی اضافه کرد.

کاربران با استفاده از قابلیت Reels می‌توانند ویدئوهای کوتاه 15 ثانیه‌ای تولید کنند و به آنها آهنگ‌های مورد نظر خود را اضافه کرد و به اشتراک بگذارند. تب Shop نیز با توجه به علایق کاربر پیشنهادهای ویژه‌ای را برای خرید محصول به وی نشان می‌دهد. یکی دیگر از تغییرات صفحه هوم اینستاگرام اضافه شدن تب‌های لایک و Create به نوار فوقانی مربوط می‌شود.

اینستاگرام با امکان تماشای گروهی ویدیو و تنظیم تم‌های متنوع در چت به روز شد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *