سه‌شنبه , 1 دسامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟-اخبار IT

چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟-اخبار IT

اپلیکیشن اینستاگرام امکانی برای دانلود پیام‌های صوتی در اختیار کاربران قرار نداده است. در این مقاله راهکارهای ساده و کاربردی که به شما کمک می‌کند بتوانید پیام‌های صوتی اینستاگرام را دانلود کنید، ارائه شده است.

475x120 G10 چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT

تصور کنید یکی از دوستان شما برایتان فایل صوتی در اینستاگرام ارسال کرده و می‌خواهید آن را دانلود کنید. می‌توانید این کار را از طریق گوشی هوشمند یا از طریق مرورگر کروم انجام دهید.

دانلود پیام صوتی اینستاگرام با استفاده از گوشی هوشمند

600x120 Digiato 2 چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT
265x265 9X چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT 290x290 3 چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT

در برخی گوشی‌های هوشمند اندرویدی از جمله سامسونگ، ال‌جی، وان پلاس و شیائومی به صورت پیش فرض اپ‌های ضبط فیلم از صفحه گوشی مثل «اسکرین رکوردر» در دسترس کاربران قرار دارد که با کمک آن می‌توانند ابتدا فایل ویدیویی و سپس فایل صوتی پیام مربوطه را در اختیار داشته باشند. اگر گوشی هوشمند شما به صورت پیش فرض فاقد اپلیکیشن اسکرین رکوردر است، به راحتی می‌توانید ازفروشگاه گوگل پلی اپلیکیشن ضبط نمایشگر را دانلود کنید.

SCreenn چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT

برای دانلود پیام صوتی، ابتدا اسکرین ریکوردر را فعال کرده و سپس روی فایل صوتی را کلیک کنید تا پخش شود. به راحتی فایل صوتی ضبط می‌شود.

17 1 چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT

بعد از دانلود فایل ضبط شده، می‌توانید به راحتی از برنامه‌های مبدی ویدیو به فایل صوتی کمک گرفته و فایل را با فرمت MP3 ذخیره کنید.

16 3 چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT

دانلود پیام‌های صوتی اینستاگرام از طریق نسخه وب

ممکن است بخواهید پیام‌های صوتی را از طریق نسخه وب اینستاگرام دانلود کنید. برای انجام این کار کافی است افزونه Instagram Voice Downloader کمک بگیرید. افزونه مذکور به شما کمک می‌کند تنها با یک کلیک به راحتی بتوانید پیام‌های صوتی را دانلود کنید.

ا1 چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT

ابتدا مرورگر کروم را باز کنید. افزونه  Instagram Voice Downloader را دانلود کنید. بعد از اضافه شدن افزونه به مرورگر کروم، وارد حساب کاربری خود در نسخه تحت وب شوید.

ا2 چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT

با اضافه شدن افزونه، آیکون آن را در قسمت بالای مرورگر خواهید دید.

ا5 چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟ اخبار IT

اکنون می‌توانید پیام صوتی را به راحتی دانلود کنید. کافی است پیام‌ صوتی مورد نظر را باز کنید، گزینه دانلود به قسمت پایین پیام اضافه می‌شود و با یک کلیک ساده می‌توانید فایل صوتی را دانلود کنید.

چگونه پیام‌های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *