چهارشنبه , 25 نوامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > بهترین اپلیکیشن های دورکاری و مدیریت پروژه آنلاین ایرانی [تماشا کنید]-اخبار IT

بهترین اپلیکیشن های دورکاری و مدیریت پروژه آنلاین ایرانی [تماشا کنید]-اخبار IT

شاید زمانی انجام کارها به شیوه دورکاری صرفا یک «انتخاب» بود، ولی حالا به یک «اجبار» تبدیل شده است. در شرایط قرنطینه کامل، بسیاری مجبور شده‌اند که کارها را به شیوه دورکاری پیش برده و در هدایت پروژه‌ها استفاده از ابزار مدیریت پروژه آنلاین را در دستور کار قرار دهند.

475x120 G10 بهترین اپلیکیشن های دورکاری و مدیریت پروژه آنلاین ایرانی [تماشا کنید] اخبار IT

خوشبختانه گزینه‌های این کار کم نیستند. از غول‌های خارجی مثل ترلو و اسلک و مایکروسافت تیمز گرفته تا سرویس‌های ایرانی، هر کدام به شیوه خاص خود می‌توانند در مدیریت پروژه آنلاین به کمک‌تان بیایند. اگر صاحب کسب و کار هستید، سازمانی را رهبری می‌کنید یا حتی معلمی هستید که نیازمند ابزاری برای مدیریت پروژه‌های کلاسی است، مسلما باید یک سرویس مدیریت پروژه آنلاین خوب را در اختیار داشته باشید.

از زمان قطع دسترسی به سرویس‌هایی مثل ترلو و اسلک، ساخت نمونه بومی جایگزین در میان توسعه‌دهندگان ایرانی به یکی از اولویت‌ها تبدیل شد و همین موضوع زمینه‌‌ای شد که سرویس‌های خوب و قدرتمندی در بازار داخلی شکل بگیرند. در ویدیویی که مشاهده می‌کنید، به سه مورد از موفق‌ترین ابزار دورکاری و مدیریت پروژه آنلاین ایرانی پرداخته‌ایم.

مورد اول «تسکولو» است که در واقع نسخه ایرانیزه شده سرویس ترلو به شمار می‌آید. تسکولو روی ساخت فهرست‌های انجام کار متمرکز شده و با رابط کاربری صاف و ساده‌اش، ابزار محبوب هزاران ایرانیست که به ابزار مدیریت پروژه آنلاین احتیاج دارند. اما مورد دوم «میزیتو» نام دارد که یک سرویس بسیار خوش‌ساخت با رابط کاربری زیبا و دلنشین است و امکانات کامل‌تری از تسکولو در اختیارتان قرار می‌دهد.

[embedded content]

و در نهایت به «بالونت» می‌پردازیم که هدف و رسالت اصلی خود را پیام‌رسانی حرفه‌ای قرار داده، چه به صورت شخصی و چه سازمانی. اما با این وجود امکانات بیشتری نظیر ساخت فرم نظرسنجی و برگزاری آزمون آنلاین را هم به کاربرانش ارائه می‌کند.

کلیه سرویس‌هایی که در ویدیو معرفی می‌کنیم، به صورت تحت وب در دسترس قرار دارند هر چند اگر تمایل داشته باشید می‌توانید روی پلتفرم موبایل هم به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

بهترین اپلیکیشن های دورکاری و مدیریت پروژه آنلاین ایرانی [تماشا کنید]

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *