قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ادعای روزنامه تایوانی: آیفون تاشو در حال آزمایش است و ۲۰۲۲ معرفی می‌شود-اخبار IT

ادعای روزنامه تایوانی: آیفون تاشو در حال آزمایش است و ۲۰۲۲ معرفی می‌شود-اخبار IT

بر اساس برخی گزارش‌ها اپل تابستان سال ۲۰۲۲ از آیفون تاشو رونمایی می‌کند و آزمایش آن از حالا توسط یکی از مونتاژ کنندگان اصلی آیفون یعنی فاکسکان شروع شده است.

475x120 G10 ادعای روزنامه تایوانی: آیفون تاشو در حال آزمایش است و ۲۰۲۲ معرفی می‌شود اخبار IT

به گزارش روزنامه United Daily News تایوان، اپل شرکت فاکسکان را مأمور آزمایش نمایشگر آیفون تاشو و همچنین مکانیزم تا شونده آن کرده است. آنطور که در گزارش نوشته شده، قطعات لولای این موبایل توسط چندین شرکت تأمین خواهد شد ولی مونتاژ نهایی آن بر عهده فاکسکان است.

 ادعای روزنامه تایوانی: آیفون تاشو در حال آزمایش است و ۲۰۲۲ معرفی می‌شود اخبار IT

600x120 Digiato 1 ادعای روزنامه تایوانی: آیفون تاشو در حال آزمایش است و ۲۰۲۲ معرفی می‌شود اخبار IT
kerman motor ادعای روزنامه تایوانی: آیفون تاشو در حال آزمایش است و ۲۰۲۲ معرفی می‌شود اخبار IT 265x265 9X ادعای روزنامه تایوانی: آیفون تاشو در حال آزمایش است و ۲۰۲۲ معرفی می‌شود اخبار IT

حدوداً دو ماه قبل یکی از افشاگران دنیای تکنولوژی مدعی شد اپل سفارش خرید نمایشگرهای تاشو را به سامسونگ داده است که حالا با انتشار گزارش جدید احتمال معرفی آیفون تاشو قوت گرفته است.

تاکنون گزارشات متعددی در مورد عرضه آیفون تاشو منتشر شده‌اند که در هیچ کدام از آن‌ها به تاریخ عرضه دقیق این گوشی اشاره نشده است، اما حالا روزنامه United Daily News با استناد به اطلاعات بدست آمده از منابعی ناشناس در زنجیره تأمین ادعا می‌کند که اپل در سپتامبر ۲۰۲۲ (شهریور ۱۴۰۱) از اولین آیفون تاشو رونمایی خواهد کرد.

در ادامه گزارش نوشته شده که فاکسکان برای آزمایش لولای آیفون تاشو باید بیش از ۱۰۰ هزار مرتبه آن را باز و بسته کند. برای مقایسه، آزمایش مکانیزم لولای لپ تاپ‌ها معمولاً با ۲۰ تا ۳۰ هزار مرتبه باز و بسته شدن همراه است.

در این گزارش اشاره‌ای به ظاهر آیفون تاشو نشده چرا که به گفته روزنامه یاد شده اپل همواره در حال تغییر طراحی این موبایل است. البته یکی از افشاگران مسائل مربوط به اپل به تازگی مدعی شد که آیفون تاشو مثل سرفیس Duo مایکروسافت از نمایشگر درونی دو تکه برخوردار خواهد بود.

ادعای روزنامه تایوانی: آیفون تاشو در حال آزمایش است و ۲۰۲۲ معرفی می‌شود

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *