قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > نگاهی به جدیدترین قیمت خودروها در بازار؛ روند کاهشی همراه با رکود-اخبار IT

نگاهی به جدیدترین قیمت خودروها در بازار؛ روند کاهشی همراه با رکود-اخبار IT

بازار خودرو کشورمان پس از نوسان شدید هفته گذشته که از مشخص شدن نتیجه انتخابات آمریکا و نوسان نرخ ارز نشات گرفته بود، حالا روزهای آرامتری را پشت سر می گذارد. این درحالیست که ظاهرا در پی دستورات تازه وزارت صمت در مورد ترخیص کالاهای دپو شده در گمرک با استفاده از ارز اشخاص، روند نزولی نرخ دلار در هفته گذشته تا حدی متوقف شده است و همین نکته نیز باعث شد تا از شدت جو کاهشی در بازار خودرو کاسته شود.


475x120 G10 نگاهی به جدیدترین قیمت خودروها در بازار؛ روند کاهشی همراه با رکود اخبار IT

درواقع اگر همزمانی دستورات وزارت صمت با تحولات اقتصادی آمریکا اتفاق نیافتاده بود، امکان داشت تا شاهد کاهش شدیدتر نرخ ارز و خودرو در بازار باشیم و حتی امکان بازگشت پراید به قیمت های کمتر از یکصد میلیون نیز دور از ذهن نبود.

اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و علیرغم جو روانی مثبت در بازار و امید بستن اکثر مشتریان به کاهش شدن روند تورم طی ماه های آینده، همچنان شاهد مقاومت فروشندگان در مقابل ریزش قیمت ها هستیم.


290dar290 نگاهی به جدیدترین قیمت خودروها در بازار؛ روند کاهشی همراه با رکود اخبار IT


290 290 نگاهی به جدیدترین قیمت خودروها در بازار؛ روند کاهشی همراه با رکود اخبار IT

64517 نگاهی به جدیدترین قیمت خودروها در بازار؛ روند کاهشی همراه با رکود اخبار IT

در چنین شرایطی بازار در رکودی عمیق فرو رفته است و طبیعتا اکثر مشتریان نیز نیاز خود به خرید یا تعویض خودرو را به آینده موکول می نمایند. این درحالیست که تا ماه قبل روندی متفاوت بر بازار ها حاکم بود و چشم انداز مواجه با ابر تورم باعث شده بود تا مشتریان ناگزیر به پذیرش قیمت های بالای اعلامی از سوی دلالان باشند.

با این شرایط آنطور که از بازار خبر می رسد قیمت پراید ۱۱۱ که پیش از نوسانات اخیر بازار بر محدوده ۱۴۰ تا ۱۴۵ میلیون تومان استوار شده بود، در روزهای اخیر به ۱۲۵ میلیون تومان در فایل های اعلامی رسیده است.

نرخ پراید ۱۳۱ نیز برابر با ۱۰۵ میلیون تومان گزارش شد و پراید ۱۳۲ نیز با نرخ ۱۱۰ میلیون تومان فایل شد.

به نوشته خبر آنلاین، حالا قیمت وانت پراید ۱۵۱ برابر با ۱۲۳ میلیون تومان گزارش شده است . تیبا هاچ بک نرخی برابر با ۱۴۲ تا ۱۴۴ میلیون تومان و تیبا صندوق دار نرخی در حدود ۱۳۳ میلیون تومان دارد . قیمت ساینا در فایل‌ها ۱۴۰ میلیون و ساینا ای‌ایکس دنده ای نیز ۱۳۷ میلیون تومان گزارش شد . قیمت کوییک دنده‌ای با رینگ آلومینیومی ۱۴۸ میلیون تومان و قیمت کوییک دنده ای رینگ فولادی نیز برابر با ۱۴۳ میلیون تومان گزارش شده است . کوییک آر دنده ای نیز ۱۵۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

نگاهی به جدیدترین قیمت خودروها در بازار؛ روند کاهشی همراه با رکود

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *