سه‌شنبه , 1 دسامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3-اخبار IT

افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3-اخبار IT

سالهاست شایعه‌های مختلفی در هدفون رو گوشی اپل مطرح می‌شود. در نسخه اولیه بتا iOS 14.3 توسعه دهندگان، آیکونی وجود دارد که طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل با نام «ایرپادز استودیو» را نشان می‌دهد.


475x120 G10 افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3 اخبار IT

«استیو موزر» با انتشار ویدئویی از «Find My app» در نسخه بتا سیستم عامل iOS در توئیتر، آیکون هدفون رو گوشی را در کنار آیکون‌های دیگری به اشتراک گذاشت.

ی3ث افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3 اخبار IT


265x265 9X افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3 اخبار IT


290x290 3 افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3 اخبار IT

همان‌طور که در ویدئو به اشتراک گذاشته شده دیده می‌شود، ذره بین از روی آیکون هدفون، کوله پشتی و چمدان عبور می‌کند که بهترین موقعیت برای استفاده از ردیاب‌های ایرتگ اپل است که با وجود انتشار شایعه‌های مختلف، هنوز به صورت رسمی رونمایی نشده‌اند. باتوجه به ویدئو، می‌توان گفت که احتمالا برنامه مربوطه در یافتن هدفون نیز به کاربران کمک خواهد کرد.

ب3 افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3 اخبار IT

البته آیکون نمایش داده شده در نسخه بتا سیستم عامل اپل، نخستین تصویری نیست که از هدفون رو گوشی کوپرتینونشین‌ها ارائه می‌شود. اسفندماه سال گذشته و در زمان توسعه نسخه اولیه iOS 14 نیز، دو آیکون از هدفو‌ن‌های رو گوشی اپل فاش شد که البته طراحی متفاوتی با آیکون لو رفته جدید داشتند. در آیکون‌های قبلی، هدفون رو گوشی با دو رنگ احتمالی سفید و مشکی نمایش داده شده بودند.

ضص افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3 اخبار IT

باتوجه به اینکه نسخه سیستم عامل بتا است؛ ممکن است اپل اطلاعاتی را قبل از انتشار نسخه رسمی از روی آن حذف کند. درنتیجه آیکون فاش شده، اطلاعات دقیقی درمورد طراحی ظاهری هدفون رو گوشی اپل ارائه نمی‌دهد و فقط می‌توان در حد ایده اولیه به آن نگاه کرد.

فروردین ماه امسال نیز در خبر دیگری گفته شد که اپل در حال توسعه هدفون روگوشی با قسمت‌های قابل تعویض است. در آن مقطع زمانی بلومبرگ گزارش کرده بود که اپل در حال توسعه دو مدل هدفون است که یک مدل پریمیوم با قسمت‌های چرمی و مدل دیگر برای ورزشکاران و با مواد قابلیت عبور جریان هوا ساخته شده است.

در حال به نظر نمی‌رسد اپل ایرتگ‌ یا هدفون رو گوشی جدید را تا پایان سال 2020 معرفی کند و اگر برنامه‌ای برای رونمایی چنین محصولاتی داشته باشد، به سال آینده میلادی موکول خواهد شد.

افشای طراحی احتمالی هدفون رو گوشی اپل در بتای iOS 14.3

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *