قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > برندگان «مسابقه عکاسی شهری 2020» مشخص شدند-اخبار IT

برندگان «مسابقه عکاسی شهری 2020» مشخص شدند-اخبار IT

«مسابقه عکاسی شهری 2020» امسال نیز همچون سال‌های گذشته برگزار شد و «هری گیگلیو»، عکاس آمریکایی با ارائه عکس مردی که در هیاهوی اطرافش و بدون توجه به طوفان قریب‌الوقوع روزنامه می‌خواند، به عنوان برنده این مسابقه و بهترین عکس این دور انتخاب شد.


475x120 G10 برندگان «مسابقه عکاسی شهری 2020» مشخص شدند اخبار IT

داوران مسابقه معتقد هستند که در این عکس، المان‌هایی متفاوت و جذابی وجود دارد. داوران در بررسی عکس برنده مسابقه اعلام کردند که داستان‌های همزمان مختلفی در یک قاب واحد در این عکس، به تصویر کشیده شده‌اند.

ش1 برندگان «مسابقه عکاسی شهری 2020» مشخص شدند اخبار IT


265x265 9X برندگان «مسابقه عکاسی شهری 2020» مشخص شدند اخبار IT


mobit ir برندگان «مسابقه عکاسی شهری 2020» مشخص شدند اخبار IT

یکی از ویژگی‌های عکس برنده امسال، حس خاصی است که به بیننده منتقل می‌شود. به نظر می‌رسد مردی که روزنامه می‌‌خواند با محیط اطرافش قطع ارتباط کرده و اصلا متوجه رعد و برق آسمان نیست. پیرمرد غرق دنیای خودش شده است و توجهی به محیط اطرافش ندارد.

امسال، یازدهمین سالی است که مسابقه عکاسی شهری برگزار می‌شود. عکاسان در چهار محور اصلی خیابان‌ها، مکان‌های عمومی، شهروندان و عکس‌های خلاقانه در این مسابقه شرکت کردند تا تصاویری زیبا از زندگی شهری را به نمایش بگذارند.

در عکس‌های ارائه شده توسط عکاسان برای مسابقه، تصاویر بسیار زیبایی از زندگی روزمره در شهرهای بزرگ و کوچک، زیبایی شناسی شهری، معماری شهری و تضادهای زندگی شهری و روستایی دیده می‌شود.

در ادامه می‌توانید گالری عکس‌های منتخب که در مسابقه عکاسی شهری 2020 شرکت کرده‌اند را مشاهده کنید.

برندگان «مسابقه عکاسی شهری 2020» مشخص شدند

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *