سه‌شنبه , 1 دسامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG-اخبار IT

گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG-اخبار IT

امروز مسابقات برگزار شده در گیم نت ROG Arena زیرمجموعه ASUS در سعادت آباد به پایان رسید و تیم ForGlory در رشته CS:GO با پیروزی در برابر تیم Disabled و تیم ROG Arena در مسابقات PUBG با کسب 4065 موفق به کسب مقام قهرمانی شدند.


G10 475x120 1 گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG اخبار IT

parv1 002 گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG اخبار IT

مرحله نهایی مسابقات رشته CS:GO از روز پنجشنبه در گیم نت ROG آغاز شد. تیم های Disabled ،eXtreme ،MTC ،ROG Arena ،NBD ،SHIELD ،imperium و ForGlory موفق به صعود به مرحله نهایی شدند و به این ترتیب مسابقات مرحله نهایی از مرحله یک چهارم نهایی آغاز شد.


kerman motor گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG اخبار IT


mobit ir گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG اخبار IT

parv1 001 گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG اخبار IT

تیم ForGlory در مسیر خود تا فینال مسابقات از سد تیم های MTC و eXtreme گذشت. بازی میان دو تیم eXtreme و ForGlory در نیمه نهایی مسابقات از اهمیت زیادی برخوردار بود چون بسیاری از بازیکن لیست 5 برتر مربوط به سال گذشته در این دو تیم پخش شده بودند. در نهایت و پس از دو نتیجه کاملا متضاد (16-3 به نفع تیم eXtreme در مپ اول و 16-3 به نفع ForGlory در مپ دوم) سرنوشت بازی در مپ سوم و مپ Dust 2 تعیین شد و در پایان کار تیم ForGlory به فینال مسابقات راه یافت.

parv1 011 گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG اخبار IT

در آن سوی براکت هم تیم Disabled که در مسابقات گذشته هم عملکرد خوبی داشته در تورنمنت شهر آفتاب به مقام قهرمانی دست یافت با پیروزی در برابر تیم SHIELD در بازی اول خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت و در برابر تیم NBD قرار گرفت. تیم NBD هم یکی دیگر از تیم های خوب صحنه رقابتی کانتر است که اخیرا موفق به کسب نتایج خوبی شده. بازی دوم نیمه نهایی بسیار حساس و نزدیک بود و مثل بازی دیگر نیمه نهایی کار به مپ سوم کشیده شد. در نهایت تیم Disabled موفق شد با پیروزی در دو مپ متوالی با نتیجه 16-7 جایگاه دوم فینال مسابقات را از آن خود کند.

parv1 008 گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG اخبار IT

اما فینال مسابقات برعکس بازی های نیمه نهایی کمی یک طرفه بود. تیم ForGlory گیم اول را در مپ Mirage که انتخاب تیم Disabled بود با نتیجه 16-5 به سود خود تیم کرد. در گیم دوم تیم Disabled با هوشیاری بیشتری بازی کرد و عملکرد بهتری داشت. اما در نهایت گیم دوم هم در مپ Cache با نتیجه 16-10 به سود ForGlory به پایان رسید و ForGlory به مقام قهرمانی دست یافت و Disabled یک بار دیگر در کامل کردن روند موفقیت آمیز خود ناموفق شد.

اما در مسابقات پابجی تیم زیرمجموعه ASUS یعنی ROG Arena نتیجه بهتری گرفت و موفق به قهرمانی در مسابقات شد. Garen1994 با 24 کیل بهترین بازیکن مسابقات و این تیم بود. تیم های Guys و Dodori Dodo Dodo بعد از ROG Arena با کسب به ترتیب 3280 و 2385 در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

گزارش مسابقات ROG Arena تهران، قهرمانی ForGlory و ROG

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *