قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > برخی گوشی‌های پیکسل 4 مشکل شارژ باتری دارند-اخبار IT

برخی گوشی‌های پیکسل 4 مشکل شارژ باتری دارند-اخبار IT

گوشی‌های پیکسل گوگل تجربه‌ نرم‌افزاری و مشخصات خوبی دراختیار کاربران قرار می‌دهند؛ اما هیچوقت بدون مشکل عرضه نمی‌شوند. این بار نیز مشخص شده که باتری برخی از گوشی‌های پیکسل ۴ مشکل داشته و به سرعت شارژ آن‌ها خالی می‌شود یا به طور ناگهانی خاموش می‌شوند. دارندگان پیکسل ۴ ماه‌هاست که از مشکل باتری شکایت دارند و به نظر می‌رسد که آپدیت اندروید ۱۱ نه تنها آن را حل نکرده، بلکه مسئله وخیم‌تر هم کرده است.


G10 475x120 1 برخی گوشی‌های پیکسل 4 مشکل شارژ باتری دارند اخبار IT

در حالی که این مشکل ممکن است به روش‌های مختلفی خود را نشان دهد؛ اما به نظر می‌رسد که رایج‌ترین آن‌ها این است که نشانگر شارژ باتری روی ۵۰ درصد گیر کرده و ثابت می‌ماند. گوشی‌های پیکسل ۴ و پیکسل 4 XL هم به طور ناگهانی خاموش می‌شوند. همچنین گاهی اوقات گوشی به جای نشان دادن مقدار شارژ فعلی، در داخل تصویر باتری علامت سوال نشان می‌دهد.

تشخیص مشکلات این چنینی از طریق منابع آنلاین سخت است؛ اما به نظر می‌رسد که با فشار انگشت شست روی سمت راست لوگوی G  گوگل در پشت قاب، این مشکل به طور موقت برای برخی کاربران حل می‌شود. ممکن است بخاطر شل بودن کابل شارژ یا کم ‌بودن براکت‌ها، این مشکل برای برخی صاحبان پیکسل ۴ پیش آمده باشد.


ezgif.com 3 1 برخی گوشی‌های پیکسل 4 مشکل شارژ باتری دارند اخبار IT


290 290 برخی گوشی‌های پیکسل 4 مشکل شارژ باتری دارند اخبار IT

یکی از کارمندان uBreakiFix که خواسته نامش فاش نشود، به AndroidPolice گفته که این مشکلات پیکسل ۴ غیرمعمول نیستند و می‌توان آن را حل کرد.

برخی گوشی‌های پیکسل 4 مشکل شارژ باتری دارند

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *