قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > پس از ۶۵۰ هزار سفارش، تسلا ظاهرا سایبرتراک را تا حدی تغییر می‌دهد-اخبار IT

پس از ۶۵۰ هزار سفارش، تسلا ظاهرا سایبرتراک را تا حدی تغییر می‌دهد-اخبار IT

تسلا ظاهر وانت برقی «سایبرتراک» را تغییر داده و حالا آنطور که ماسک وعده می‌دهد، این خودرو احتمالا ماه آینده با تغییراتی در طراحی رونمایی خواهد شد.


G10 475x120 1 پس از ۶۵۰ هزار سفارش، تسلا ظاهرا سایبرتراک را تا حدی تغییر می‌دهد اخبار IT

ایلان ماسک ماه گذشته با «Franz von Holzhausen»، طراح ارشد تسلا جلسه‌ای برای بررسی طراحی سایبرتراک برگزار کرد و از اعمال چندین تغییر در طراحی این وانت برقی خبر داد. ماسک روز یکشنبه با انتشار پست جدیدی در توییتر اعلام کرد که تسلا تقریباً یک ماه دیگر تصاویر سایبرتراک با طراحی تغییریافته را منتشر می‌کند.

Cybertruck 11 پس از ۶۵۰ هزار سفارش، تسلا ظاهرا سایبرتراک را تا حدی تغییر می‌دهد اخبار IT


99 07 15 A پس از ۶۵۰ هزار سفارش، تسلا ظاهرا سایبرتراک را تا حدی تغییر می‌دهد اخبار IT


ezgif.com 3 1 پس از ۶۵۰ هزار سفارش، تسلا ظاهرا سایبرتراک را تا حدی تغییر می‌دهد اخبار IT

تاکنون بیش از نیم میلیون نفر سایبرتراک را رزرو کرده‌اند و با اشتیاق منتظر انتشار تصاویر این وانت با طراحی آپدیت شده هستند. البته در حال حاضر مشخص نیست تسلا دقیقاً کدام قسمت‌های سایبرتراک را تغییر داده است.

ماسک اوایل سال جاری میلادی از تغییر سیستم تعلیق بادی تطبیقی سایبرتراک خبر داد. تسلا نیز از احتمال کوچک‌تر شدن این پیکاپ خبر داده بود، اما ماسک با برگزاری یک جلسه بررسی طراحی دیگر کوچک شدن این خودرو را منتفی دانست.

یکی از کاربران ظاهر سایبرتراک با ابعاد کوچک‌تر را طراحی کرده است که تماشای آن خالی از لطف نیست. (تصویر چپ نسخه کوچک شده سایبرتراک و تصویر سمت راست مدل اصلی را نشان می‌دهد):

01 CYBERTRUCK Ordering Page Original 1 e1604340094142 1 پس از ۶۵۰ هزار سفارش، تسلا ظاهرا سایبرتراک را تا حدی تغییر می‌دهد اخبار IT

همانطور که گفته شد، تسلا کوچک شدن سایبرتراک را منتفی اعلام کرده ولی احتمال دارد برخی از جنبه‌های ظاهری آن با نمونه جدیدی که قرار است در ماه آینده رونمایی شود شباهت داشته باشد.

تسلا سایبرتراک در سه مدل به بازار عرضه خواهد شد. مدل تک موتوره در اواخر سال ۲۰۲۲ و مدل دو و سه موتوره با شعاع حرکتی به ترتیب ۴۸۰ و ۸۰۰ کیلومتر و شروع قیمت ۴۹ هزار دلار در اواخر سال ۲۰۲۱ روانه بازار خواهند شد.

پس از ۶۵۰ هزار سفارش، تسلا ظاهرا سایبرتراک را تا حدی تغییر می‌دهد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *