سه‌شنبه , 1 دسامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > G.SKILL از کیت‌های رم‌ DDR4 با تاخیر فوق‌العاده کم رونمایی کرد-اخبار IT

G.SKILL از کیت‌های رم‌ DDR4 با تاخیر فوق‌العاده کم رونمایی کرد-اخبار IT

شرکت «G.SKILL» به تازگی جدیدترین کیت‌های رم DDR4 خود را معرفی کرده که علاوه بر ظرفیت بالا، تاخیر بسیار کمی نیز دارند و در سال جاری میلادی وارد بازار می‌شوند.


G10 475x120 1 G.SKILL از کیت‌های رم‌ DDR4 با تاخیر فوق‌العاده کم رونمایی کرد اخبار IT

این کیت‌های جدید به صورت DDR-3600 CL14-15-15-35 هستند و در نسخه‌های ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی در اختیار خریداران قرار می‌گیرند که از دو یا چهار ماژول ۱۶ گیگابایتی بهره می‌برند. کیت‌های رم جدید شرکت G.SKILL با مشخصات CL14 در سری Trident Z RGB ،Trident Z Royal ،Trident Z Royal و Ripjaws V در دسترس خواهند بود. G.SKILL جدیدترین کیت‌های خود را در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی وارد بازار می‌کند.

رقم طولانی CL یعنی CL14-15-15-35 به تاخیر CAS در رم اشاره دارد. تاخیر CAS نشان‌دهنده سرعت رم در دسترسی به اطلاعات خاص است. بطور خاص، تاخیر CAS در چرخه‌های کلاک اندازه‌گیری می‌شود و کیت‌های رم جدید G.SKILL می‌توانند تست موردنظر را در ۱۴ چرخه کلاک تکمیل کنند.


99 07 15 A G.SKILL از کیت‌های رم‌ DDR4 با تاخیر فوق‌العاده کم رونمایی کرد اخبار IT


290 290 G.SKILL از کیت‌های رم‌ DDR4 با تاخیر فوق‌العاده کم رونمایی کرد اخبار IT

G.SKILL Ram G.SKILL از کیت‌های رم‌ DDR4 با تاخیر فوق‌العاده کم رونمایی کرد اخبار IT

تاخیر CAS با سرعت انتقال اطلاعات متفاوت است، بنابراین زمانی که شما یک ماژول رم را برای سیستم‌های قدرتمند خریداری می‌کنید، برای دستیابی به بهترین عملکرد علاوه بر سرعت باید تاخیر CAS آن را نیز مورد بررسی قرار دهید تا در آینده از خرید خود پشیمان نشوید.

با وجود تمام این موارد، رم‌ جدید G.SKILL سرعت بالایی دارد، از تاخیر کمی بهره می‌برد و همچنین با ظرفیت‌های بالایی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. تاخیر این کیت‌های رم به خصوص برای کیت‌های رم DDR4 بسیار پایین است.

کیت‌های رم Trident Z Royal شرکت G.SKILL در حال حاضر از بهترین رم‌های DDR4 برای کامپیوترها محسوب می‌شوند و حالا با بهبود در مشخصات آن‌ها، با محصول بهتری نسبت به گذشته روبه‌رو هستیم. این کیت‌های رم جدید با استفاده از IC سامسونگ B-die به تولید می‌رسند تا به چنین تاخیر کمی دست پیدا کنند. در حال حاضر قیمت آن‌ها مشخص نشده است.

G.SKILL از کیت‌های رم‌ DDR4 با تاخیر فوق‌العاده کم رونمایی کرد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *