قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > تیم کوک عرضه محصولات جدید تا قبل از پایان ۲۰۲۰ را تایید کرد-اخبار IT

تیم کوک عرضه محصولات جدید تا قبل از پایان ۲۰۲۰ را تایید کرد-اخبار IT

مدیرعامل اپل در اظهار نظری که چندان برای این شرکت مرسوم نیست تایید کرد که تا پیش از پایان سال ۲۰۲۰ محصولات یا سرویس‌های دیگری را نیز معرفی خواهند کرد.


G10 475x120 1 تیم کوک عرضه محصولات جدید تا قبل از پایان ۲۰۲۰ را تایید کرد اخبار IT

اپل معمولا تا قبل از معرفی رسمی یک محصول یا سرویس کوچکترین اطلاعاتی را درباره آن اعلام نمی‌کند و حتی در برخی موارد کارکنانش را به دلیل افشای اطلاعات درباره گجت‌ها اخراج کرده‌ است. با این وجود تیم کوک در جریان ارائه گزارش مالی سه ماه سوم ۲۰۲۰ از برنامه‌های شرکت برای معرفی محصولات جدید پرده برداشت:

«بدون اینکه بخواهم جزییات زیادی را بازگو کنم باید بگویم برای امسال هنوز چند چیز هیجان انگیز دیگر کنار گذاشته‌ایم.»


265x265 9X تیم کوک عرضه محصولات جدید تا قبل از پایان ۲۰۲۰ را تایید کرد اخبار IT


ezgif.com 3 1 تیم کوک عرضه محصولات جدید تا قبل از پایان ۲۰۲۰ را تایید کرد اخبار IT

تا پایان سال ۲۰۲۰ حدود دو ماه باقی ‌مانده و در این فاصله اپل قرار است عرضه رسمی آیفون‌های ۱۲ مینی و ۱۲ پرو مکس را در کنار باندل اپل وان کلید بزند که البته همه از این موارد خبر دارند و بی‌شک اشاره تیم کوک به مورد دیگری بوده است.

https   s3 ap northeast 1.amazonaws.com psh ex ftnikkei 3937bb4 images 8 9 8 7 20887898 1 eng GB 0550896 تیم کوک عرضه محصولات جدید تا قبل از پایان ۲۰۲۰ را تایید کرد اخبار IT

احتمالا منظور تیم کوک رویداد مجازی دیگری است که شایعاتی درباره آن شنیده‌ایم. بر این اساس اپل طی رویداد مذکور کامپیوترهای مک مجهز به چیست اختصاصی اپل سیلیکون را معرفی خواهد کرد و البته بعید نیست شاهد معرفی ایرتگ هم باشیم که به یافتن ابزارهای گم شده کمک می‌کند.

گزارش مالی اپل در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ با رکوردشکنی‌های بی سابقه برای کامپیوترهای مک و بخش سرویس‌ها همراه بوده است. تیم کوک در بخش دیگری از سخنانش به دیدگاهش درباره دورکاری و آموزش مجازی نیز اشاره کرد:

«به نظرم تغییراتی که در گسترش دورکاری و آموزش مجازی رخ داده به شرایط قبلی برنخواهد گشت چون مردم به جنبه‌های جدیدی پی برده‌اند که خوب از کار درآمده است.»

تیم کوک پیش از این گفته بود که دورکاری قابل قیاس با کار کردن در کنار هم نیست اما به خاطر شرایط خاص کرونا کارمندان اپل می‌توانند تا اوایل سال ۲۰۲۱ وظایف خود را در خانه انجام دهند.

تیم کوک عرضه محصولات جدید تا قبل از پایان ۲۰۲۰ را تایید کرد

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *