قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید]-اخبار IT

ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید]-اخبار IT

دی‌ماه گذشته بود که رها کردن مرسدس G کلاس از هلیکوپتر و نابودی آن توسط یک ولاگر روسی بسیار خبرساز شده و توجه تقریبا تمامی رسانه‌های خودرویی را به خود جلب نمود. مالک G کلاس نگون‌بخت دلیل این اقدام عجیب خود را خرابی‌های مکرر و عدم رسیدگی مناسب نمایندگی مرسدس بنز اعلام کرده بود.


G10 475x120 1 ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید] اخبار IT

russian dude drops mercedes amg g63 from helicopter 3 ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید] اخبار IT

حال پس از گذشت نزدیک به یک سال، باز هم شاهد اتفاق مشابه دیگری در روسیه هستیم! این بار یک یوتیوبر و اینفلوئنسر اینستاگرامی به نام میخائیل لیتوین (Mikhail Litvin) مرسدس AMG GT 63 S خود را به بیرون از شهر برده و آن را به آتش می‌کشد. طبق گزارش رسانه‌های محلی کوپه چهار در این اینفلوئنسر نیز دچار خرابی‌های متعدد شده و نمایندگی مرسدس بنز هم از رفع عیوب آن سرباز زده است.


320 320 ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید] اخبار IT


290 290 ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید] اخبار IT

This Russian Burns Down Mercedes AMG GT 63 S 2 ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید] اخبار IT

آنطور که میخائیل لیتوین ادعا کرده، وی مرسدس AMG GT 63 S خود را 5 بار به نمایندگی کمپانی فرستاده و هر بار با بهانه‌ای برای عدم تعمیر و رفع ایراد روبرو شده است. این ولاگر روس افزوده برخی مواقع نمایندگی مرسدس بنز هفته‌ها خودروی او را بدون تعمیر و برطرف کردن مشکل در پارکینگ خود خوابانده است.

هنوز مشخص نیست که ادعاهای میخائیل لیتوین تا چه حد صحیح است، اما با دقت در کلیپ تهیه شده این احتمال قوت می‌گیرد وی با هدف جلب توجه اقدام به آتش زدن خودروی لوکس و گران‌قیمت خود کرده باشد.

This Russian Burns Down Mercedes AMG GT 63 S 10 ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید] اخبار IT

گفتنی است در کمتر از 24 ساعت، ویدیوی به آتش کشیدن مرسدس AMG GT 63 S میخائیل لیتوین بیش از 6 میلیون بازدید در یوتیوب داشته است. با وجود این بازدید بالا بعید به نظر می‌رسد درآمدی که از ویدیوی مورد بحث نصیب میخائیل جوان می‌شود، به فراتر از 160 هزار دلار رسیده و امکان خرید خودرویی مثل مرسدس AMG GT 63 S را مجددا برای او فراهم کند!

تاکنون مرسدس بنز واکنشی به ادعاهای میخائیل لیتوین از خود نشان نداده و باید منتظر ماند و دید که سرانجام این اتفاق جنجالی چه خواهد شد.

ولاگر روس در اعتراض به خدمات پس از فروش ضعیف، مرسدس بنز خود را آتش زد [تماشا کنید]

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *