قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > با اپلیکیشن «کلیپ دراپ» واقعیت افزوده را در عمل تجربه کنید-اخبار IT

با اپلیکیشن «کلیپ دراپ» واقعیت افزوده را در عمل تجربه کنید-اخبار IT

اپلیکیشن «کلیپ دراپ»، برنامه جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد با دوربین گوشی خود از اشیا و تصاویر مختلف عکس بگیرند و آن را به راحتی و با سرعت به برنامه‌های مختلف دسکتاپ منتقل کنند.


G10 475x120 1 با اپلیکیشن «کلیپ دراپ» واقعیت افزوده را در عمل تجربه کنید اخبار IT

در حال حاضر نسخه بتا اپلیکیشن «ClipDrop» در دسترس کاربران قرار دارد. ویدیوهای تهیه شده از این برنامه نشان میدهد که کلیپ دراپ می‌تواند تصاویری مختلف از گیاهان گرفته تا تصاویر روی مجلات و تلویزیون را کپی کرده و به برنامه دیگری منتقل کند.

کاربران می‌توانند با کمک این اپلیکیشن‌ تصاویر مختلف را به متن کتاب، وب‌سایت‌ها و نرم افزارهای مختلف از جمله فتوشاپ وارد کنند. کلپ دراپ در فتوشاپ افزونه‌ای دارد که به کاربران اجازه می‌دهد اشیا را در لایه جدید وارد کرده و در صورت نیاز بتوانند تصویر را ویرایش کنند.


290 290 با اپلیکیشن «کلیپ دراپ» واقعیت افزوده را در عمل تجربه کنید اخبار IT


marto opz3 1 با اپلیکیشن «کلیپ دراپ» واقعیت افزوده را در عمل تجربه کنید اخبار IT

گوگل داکس، پاورپوینت، Figma ،Canva و Pitch از دیگر برنامه‌هایی هستند که به راحتی با کلیپ دراپ کار می‌کنند. کاربران همچنین می‌توانند تصویر مورد نظر را از طریق اپلیکشن کلیپ دراپ انتخاب کنند و بعد از طریق روش‌های معمول در سیستم عامل اندروید و iOS آنرا به اشتراک بگذارند.

علاوه بر سیستم عامل‌های اندروید و  iOS، این اپلیکیشن با نرم افزارهای مختلف در سیستم عامل ویندوز و مک هم سازگار است. کاربران به راحتی می‌توانند تصاویر و متن مورد نظر را با برنامه بگیرند و به سرعت در اسناد یا وب‌سایت مورد نظر خود وارد کنند.

2 18 با اپلیکیشن «کلیپ دراپ» واقعیت افزوده را در عمل تجربه کنید اخبار IT

توسعه دهندگان برنامه ادعا می‌کنند تاکنون بیش از 100 هزار کاربر برای دریافت نسخه بتا ثبت نام کرده‌اند. بی‌شک با توجه به اینکه نسخه بتا منتشر شده، ممکن است ضعف‌هایی هم داشته باشد.

در حال حاضر، کاربران پس از دانلود برنامه می‌توانند پنج عکس را به صورت رایگان با برنامه منتقل کنند؛ ولی برای جابه‌جایی تعداد بیشتر عکس باید حق اشتراک پرداخت کنند.

اشتراک سالیانه این برنامه در حال حاضر تنها 39.99 دلار تعیین شده است. از 30 آبان ماه حق اشتراک سالیانه به 79.99 دلار در سال یا 9.99 دلار در ماه افزایش خواهد یافت.

با اپلیکیشن «کلیپ دراپ» واقعیت افزوده را در عمل تجربه کنید

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *