چهارشنبه , 25 نوامبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی-اخبار IT

روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی-اخبار IT

کایل بورخس به تنهایی در حال کوهنوردی در اسلیت کنیون در ایالت یوتا بود که با یک شیر کوهی و توله هایش مواجه شد و از مقابله خود با این دسته شیر کوهی فیلمبرداری کرد در حالی که می گفت کارش تمام است. بورخس ۲۶ ساله بعدازظهر روز شنبه به تنهایی در اسلیت کنیون، پرووو، مشغول راه رفتن بود که متوجه جانوری در روبروی خود شد. او در ابتدا چند توله شیر کوهی را دید که آن ها را با گربه کوهی اشتباه گرفت اما در ادامه با مادر آن ها رو در رو شد.

2 3 روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی اخبار IT

0 cougarek روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی اخبار IT

111 5 روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی اخبار IT

0 cougar9 روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی اخبار IT

0 cougar5 روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی اخبار IT

0 cougar روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی اخبار IT

در ابتدا به نظر می رسید مادر این توله ها در حال دور شدن است اما ناگهان بازگشته و به سمت کایل آمد که وحشت او را در پی داشت. تصاویر گرفته شده توسط این کوهنورد نشان می دهد که وی در حال فریاد کشیدن برای عقب راندن شیر کوهی است. بدنبال آن، کایل ادعا می کند، بین او و شیر کوهی یک تعقیب و گریز ۶ دقیقه ای روی داده است. در ویدیو شنیده می شود که کایل چنین می گوید: «دور شو! دور شو! من بزرگ و ترسناک هستم». در نهایت این تعقیب و گریز با فرار شیر کوهی به پایان رسیده و کایل نیز صدمه ای نمی بیند. این کوهنورد خوش شانس در این باره چنین گفته است: «در واقع نمی دانستم که چه نوع توله ای بودند یا چه نوع حیوانی بودند. به محض اینکه فهمیدم چه هستند، با خودم گفتم این مادرشان است. کارم تمام است».

تصاویر نشان می دهند که شیر کوهی ماده در چند مورد به سوی او می جهد اما کایل با استفاده از تکنیک هایی که از قبل در یوتیوب یاد گرفته بود خود را بزرگ نشان داده و سعی می کند جانور وحشی را بترساند. بعد از طولانی ترین شش دقیقه زندگی اش، کایل سنگی را به طرف شیر کوهی می اندازد که باعث فرار وی می شود. کایل این ویدیو را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته که تاکنون بیش از ۲۴۰,۰۰۰ بار دیده شده است. وی در بخش شرح ویدیو نوشته است: «به خاطر بی ادبی ببخشید. فکر می کردم کارم تمام است». مقامات حیات وحش ایالت یوتا در جریان ماجرا قرار گرفتند اما بعد از مراجعه به محل در صبح روز بعد هیچ ردی از شیر کوهی مادر و توله هایش نیافتند.

بیشتر بخوانید: راهنمای جامع برای اینکه در برابر حملات انواع مختلف حیوانات وحشی زنده بمانیم

روزیاتو: رویارویی شش دقیقه‌ای متهورانه کوهنوردِ تنها با شیر کوهی

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *