چهارشنبه , 28 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ۱۰ ولکام پکیج برتر دنیای تکنولوژی [تماشا کنید]-اخبار IT

۱۰ ولکام پکیج برتر دنیای تکنولوژی [تماشا کنید]-اخبار IT

کمپانی‌های بزرگ معمولا سعی می‌کنند به بهترین شکل از کارمندان جدید خود استقبال کنند. به همین منظور بسته‌های ویژه‌ای را در نظر می‌گیرند که به عنوان هدیه به این کارمندان اهدا می‌شود. این بسته‌ها عموما ولکام پکیج نام داشته و محصولات و گجت‌های متنوعی در آن‌ها به چشم می‌خورند.

ولکام پکیج (Welcome Package) یا همان بسته خوش‌آمدگویی، خیلی به فرهنگ درونی یک شرکت یا کمپانی وابسته است. به همین دلیل ولکام پکیج‌های شرکت‌های مختلف عموما با هم متفاوت هستند. برای مثال کمپانی گوگل ولکام پکیج پر و پیمانی دارد که تنها اقلام درون آن خود به اندازه یک عیدی هیجان‌انگیز است. البته در میان این همه کمپانی حوزه تکنولوژی، برخی از آن‌ها خوش‌آمدگویی را به مرحله جدیدی رسانده‌اند. در ویدیوی زیر به طور مفصل‌تر با ۱۰ ولکام پکیج برتر کمپانی‌های حوزه تکنولوژی آشنا خواهیم شد.

[embedded content]

همان‌طور که مشاهده کردید، هر شرکتی سعی دارد روز اول کارمندان جدیدشان را به خاطره‌ای فراموش نشدنی تبدیل کند. البته تصورم بر این است که هر کدام از این بسته‌ها خود یک خاطره هیجان‌انگیز است، ولی افسوس که عمر کفاف کار برای تمامی این شرکت‌ها را نمی‌دهد. البته این ولکام پکیج‌ها مختص شرکت‌های تکنولوژی نیستند و بسیاری از شرکت‌های دیگر نیز با این بسته‌ها از کارمندان جدیدشان استقبال می‌‌کند.

600x120 Digiato 1 ۱۰ ولکام پکیج برتر دنیای تکنولوژی [تماشا کنید] اخبار IT
torob8415485 ۱۰ ولکام پکیج برتر دنیای تکنولوژی [تماشا کنید] اخبار IT 290 290 ۱۰ ولکام پکیج برتر دنیای تکنولوژی [تماشا کنید] اخبار IT

از گوشه کنار شبکه‌های اجتماعی نیز عکس‌هایی از ولکام پکیج شرکت‌های ایرانی برای کارمندان جدیدشان به چشم می‌خورد. در نتیجه اگر از کارمندان این شرکت‌ها هستید، بد نیست تجربه خودتان را با ما در میان بگذارید. به نظر شما کدام یک از این شرکت‌ها ولکام پکیج هیجان‌انگیزتری را به کارمندان جدیدشان می‌دهند، یا این که دوست داشتید برای کدام یک از این شرکت‌ها کار می‌کردید؟ حتما نظرات خود را در بخش کامنت‌ها برایمان بنویسید.

۱۰ ولکام پکیج برتر دنیای تکنولوژی [تماشا کنید]

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *