قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ردمی ۹، نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو احتمالا از ۲۹ مهر MIUI 12 را دریافت می‌کنند-اخبار IT

ردمی ۹، نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو احتمالا از ۲۹ مهر MIUI 12 را دریافت می‌کنند-اخبار IT

بر اساس برخی گزارش‌ها شیائومی از ده روز دیگر پوسته MIUI 12 را برای نسخه گلوبال ردمی ۹، نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو منتشر می‌کند.

شیائومی از جمله شرکت‌هایی است که مثل هواوی آپدیت‌های MIUI را در چند قسمت و به نوبت برای محصولاتش منتشر می‌کند، به همین دلیل بعضی وقت‌ها ماه‌ها طول می‌کشد تا نسخه جدید برای مدل‌های مختلف یک موبایل عرضه شود.

Xiaomi Redmi 9 camras 1 ردمی ۹، نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو احتمالا از ۲۹ مهر MIUI 12 را دریافت می‌کنند اخبار IT

600x120 Digiato 1 ردمی ۹، نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو احتمالا از ۲۹ مهر MIUI 12 را دریافت می‌کنند اخبار IT
250 250 ردمی ۹، نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو احتمالا از ۲۹ مهر MIUI 12 را دریافت می‌کنند اخبار IT ezgif.com 3 ردمی ۹، نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو احتمالا از ۲۹ مهر MIUI 12 را دریافت می‌کنند اخبار IT

انتشار MIUI 12 برای سری ردمی نوت ۹ کمی پیچیده است. شیائومی دو نسخه از ردمی نوت ۹ پرو به بازار عرضه کرده که یکی از آن‌ها آپدیت MIUI 12 را دریافت کرده است. شیائومی از ماه گذشته انتشار نسخه جدید رابط کاربری خود را برای نسخه هندی ردمی نوت ۹ پرو (با اسم رمز curtana) شروع کرد.  حال آنطور که در ادامه گزارش آمده، شیائومی از تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۹ مهر ماه) نسخه گلوبال ردمی نوت ۹ پرو (با اسم رمز joyeuse) را نیز به جدیدترین نسخه بروزرسانی می‌کند.

شیائومی همچنین از تاریخ یاد شده بروزرسانی نسخه گلوبال ردمی نوت ۹ اس را نیز آغاز خواهد کرد. تاکنون فقط نسخه ترکیه‌ای این دستگاه آپدیت MIUI 12 را دریافت کرده است اما به زودی نسخه‌های گلوبال، اروپایی و روسیه‌ای این گوشی نیز از مزایای پوسته جدید بهره‌مند خواهند شد.

در ادامه گزارش آمده که ردمی ۹ نیز احتمالاً از تاریخ ۲۹ مهر آپدیت پوسته MIUI 12 را دریافت خواهد کرد. لازم به ذکر است که در اینجا منظور نسخه هندی ردمی نوت ۹ (با اسم رمز cattail) نیست و شیائومی احتمالاً نسخه بین المللی (با اسم رمز lancelot) را بروزرسانی خواهد کرد.

ردمی ۹، نوت ۹ اس و نوت ۹ پرو احتمالا از ۲۹ مهر MIUI 12 را دریافت می‌کنند

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *