سه‌شنبه , 27 اکتبر 2020
قالب وردپرس درنا توس
خانه > اخبار > اخبار فناوری > ویجیاتو: بررسی یکی از تئوری‌های فصل پنجم Money Heist-اخبار IT

ویجیاتو: بررسی یکی از تئوری‌های فصل پنجم Money Heist-اخبار IT

vigiato 600.100 ویجیاتو: بررسی یکی از تئوری‌های فصل پنجم Money Heist اخبار IT

Money Heist یکی از پرطرفدارترین سریال های غیر انگلیسی‌زبان نتفلیکس برای فصل پنجم که احتمالاً فصل پایانی است، تمدید شد و حالا طرفداران بی‌صبرانه منتظر فرجام شخصیت‌های محبوبشان هستند. در ادامه ویجیاتو یکی از تئوری‌هایی که در چند روز گذشته توسط طرفداران مطرح‌شده را بررسی می‌کند.

*توجه: در ادامه بخش‌هایی از داستان اسپویل می‌شود؛ پس اگر هنوز فصل چهارم را تمام نکردید، بی‌خیال ادامه مطلب شوید.

Money Heist سریال اسپانیایی نتفلیکس برای یک فصل دیگر تمدید شد و همه ما بی‌صبرانه منتظر گره‌ها و پیچش‌های داستانی تازه هستیم. با توجه به اینکه در فصل پنجم نقشه سرقت دوم کامل خواهد شد و باز هم با توجه به روند نسبتاً خشونت باری که سریال در فصل 4 طی کرد، باید منتظر خونریزی‌های بیش‌تر و احتمالاً مرگ یکی دیگر از شخصیت‌های اصلی باشیم اما چه کسی؟ به نظر طرفداران سریال «دنور» دوست‌داشتنی یکی از محتمل‌ترین شخصیت‌ها برای یک مرگ تراژیک است.

1 5 ویجیاتو: بررسی یکی از تئوری‌های فصل پنجم Money Heist اخبار IT

مرگ «نایروبی» یکی از لحظات تلخ و شوکه کننده فصل چهارم Money Heist بود، پس‌ازاین اتفاق همه اعضای گروه برای انتقام از «گاندیا» متحد شدند و سریال در حالی به پایان رسید که «آلیشیا» با اسلحه پرفسور را نشانه رفته بود.

فصل پنجم در سال  2021 منتشر خواهد شد و به گفته عوامل آخرین فصل این سریال محبوب است. با این اوصاف باید منتظر هر اتفاق غافلگیرکننده‌ای باشیم. طرفداران سریال در چند روز گذشته تئوری درباره پایان Money Heist مطرح کردند که به‌سرعت محبوب شد. بر اساس این تئوری احتمالاً در پایان فصل پنجم «دنور» برای نجات همسرش مونیکا (استکهلم) کشته می‌شود. البته برای اثبات تئوری نظرات جالبی وجود دارد.

«مونیکا» در فصل اول و دوم از جمله گروگان‌های سرقت از ضرابخانه سلطنتی بود که عاشق گروگان گیرش (دنور) می‌شود و در سرقت بعدی به‌عنوان یکی از مهره‌های کلیدی به گروه اضافه می‌شود. بر طبق تئوری بالا دنور در یکی از دیالوگ‌ها به مونیکا می‌گوید: «حاضرم به خاطر تو جلوی گلوله بپرم» و فصل آخر فرصت مناسبی است که این اتفاق به تراژیک ترین حالت ممکن به وقوع بپیوندد.

2 4 ویجیاتو: بررسی یکی از تئوری‌های فصل پنجم Money Heist اخبار IT

دنور برخلاف آرتورو ( مدیر ضرابخانه سلطنتی در فصل یک و دو) عاشق مونیکا است و حاضر است خودش را به خاطر او به خطر بیندازد. علاوه بر این او با مرگ «نایروبی» به یکی از تحریک‌پذیرترین اعضای گروه تبدیل‌شده و البته از یاد نبرید که دنور سابقه رفتارهای هیجانی و فکر نشده را در سرقت پیشین داشته و همه این عوامل می‌تواند او را به‌سوی مرگ رهسپار کند. مثلاً یکی از خرابکاری‌های «دنور» این بود که پس از مشاجره با پدرش، ژاکت «برلین» را روی خودش کشید در ماشین خوابید و دکمه ژاکت در ماشین جا ماند و هویت برلین افشا شد. اشتباهی که برلین به خاطرش حاضر بود او را بکشد.

با همه این اوصاف احتمالاً باید در فصل پنجم شاهد خرابکاری‌های بیش‌تری از او باشیم، خرابکاری‌هایی که می‌تواند این شخصیت دوست‌داشتنی را به سمت مرگ ببرد. نظر شما درباره این تئوری چیست؟ 

همچنین بخوانید:

پیش‌بینی سرنوشت فصل پنجم سریال Money Heist

ده حقیقت جالب که درباره Money Heist نمی‌دانستید

مدیریت بحران کرونایی به سبک Money Heist

نگاهی به پایان بندی فصل چهارم Money Heist – آلیشیا و بازهم آلیشیا

10 سوال بی‌جواب که باید در فصل پنجم Money Heist پاسخ داده شوند

ویجیاتو: بررسی یکی از تئوری‌های فصل پنجم Money Heist

کپی رایت:
منبع مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *